Warszawa

Opowiem ci, mamo, co robią statki
PATRONAT CzasDzieci.pl

Opowiem ci, mamo, co robią statki

od 2 do 6 lat
ISBN: 978-83-10-13112-6

Wspaniała książka dla najmłodszych fanów statków!


Najnowsza pozycja w popularnej serii "Opowiem ci, mamo", narysowana z humorem przez Artura Nowickiego, tym razem pozwoli wam się wybrać w morską podróż i poznać bogaty świat najróżniejszych łodzi. Najmłodszych czytelników czeka wiele atrakcji. Zapraszamy na paradę żaglowców, do stoczni i portu. Pomóżcie uratować orkę, a lodołamaczom przepłynąć labirynt z kry. Poznajcie wielkich odkrywców i bądźcie świadkiem bitwy piratów. Ahoj, przygodo!

 

"Opowiem ci, mamo, co robią statki" to znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Książka ćwiczy spostrzegawczość, ilustracje wzbogacają rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego, a sztywne kartki przetrwają wielokrotne przeglądanie.

Kup teraz

Recenzje książki (Opowiem ci, mamo, co robią statki)

Opowiem Ci mamo, co robią statki

Kolejna książka z serii Opowiem Ci Mamo kierowana do dzieci od 2 do 6 lat.

 

Były już auta, narzędzia, żaby, mrówki teraz czas na statki. Moi synowie uwielbiają budować z klocków statki. Często też sięgają po kredki i malują porty ze statkami. Ta pozycja idealnie wpasowała się w ich zainteresowania. Młodszy z wielką uwagą oglądał wszystkie obrazki, a starszy czytał podpisy pod nimi. Grube kartonowe strony są bardzo wygodne do przewracania. Główny bohater książki kuter Mewa zaprasza na paradę żaglowców do stoczni. Moi synowie dowiedzieli się z książki bardzo ważnych i ciekawych informacji np. z czego składa się statek i jakie na morzach i oceanach czekają zagrożenia dla miłośników żeglugi. Na długo zapamiętają te piękne ilustracje map, lodołamaczy i statków pirackich. Polecam nie tylko dla chłopców!


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć