Warszawa

Gotuj z Dzieckiem! 30 przepisów dla młodych kucharzy
PATRONAT CzasDzieci.pl

Gotuj z Dzieckiem! 30 przepisów dla młodych kucharzy

Wydawnictwo: Sierra Madre
od 4 do 9 lat
ISBN: 978-83-936904-1-1
tagi: gotowanie  nauka 

Gotuj z dzieckiem to 30 kart z przepisami wybranymi specjalnie dla dzieci w wieku 4-9 lat. Piękne ilustracje oraz przejrzyste kroki i rady pozwolą Twojemu dziecku rozpocząć przygodę w kuchni już od najmłodszych lat. Książka udowadnia, że wspólne gotowanie może być świetną zabawą i rozwijać wiele umiejętności dziecka. Czas rozpocząć rodzinne gotowanie!


W tej niezwykłej serii znajdziecie również ''Czaruj z dzieckiem'' i ''Eksperymentuj z dzieckiem''.

Recenzje książki (Gotuj z Dzieckiem! 30 przepisów dla młodych kucharzy)

Recenzja bibliotekarza
Gotuj z Dzieckiem! 30 przepisów dla młodych kucharzy

O tym, że wspólne gotowanie z dorosłymi sprawia dzieciom niesamowitą frajdę nie trzeba nikogo przekonywać! Dodatkowo przynosi również wiele korzyści zarówno dla dziecka, jak i dla dorosłych: wzmacnia rodzinne więzi, pozwala kreatywnie spędzić czas, ale też ćwiczy wszystkie zmysły, pomaga zdobyć umiejętności matematyczne i kulinarne oraz, co ważne jest praktyczną lekcją na przyszłość. Co więcej, najmłodsi chętnej zjadają przygotowane przez siebie posiłki i uczą się szacunku do jedzenia.


Zatem, jeśli pragną Państwo przeżyć niezapomniane przygody w kuchni ze swoimi dziećmi to gorąco polecam inspirujące karty z wybornymi przepisami Gotuje z dzieckiem. 30 przepisów dla małych kucharzy.


Na pięknie wydanych, kolorowych i świetnie opisanych kartach znajdziemy propozycje smacznych przystawek, pysznych dań głównych i przewybornych deserów. Sposób wykonania każdej potrawy przedstawiony został „krok po kroku” i dodatkowo opatrzony świetnymi rysunkami. Co więcej, na karach przedstawiony został też czas przygotowania każdej potrawy, poziom trudności oraz praktyczne rady ułatwiające przygotowanie pysznych dań.


Polecam  tę rewelacyjną i oryginalną „książkę kucharską” wszystkim dorosłym, którzy pragną twórczo spędzić czas ze swą pociechą, a jednocześnie rozbudzić w dziecku pasję gotowania i odkrywania pysznych i nowych smaków.


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć