Warszawa

Disney uczy. Cudowny świat zwierząt. Zabawa z naklejkami
PATRONAT CzasDzieci.pl

Disney uczy. Cudowny świat zwierząt. Zabawa z naklejkami

Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
od 3 do 7 lat
ISBN: 978-83-253-1736-2

Odważ się odwiedzić Cudowny świat zwierząt! Spotkasz tu najbardziej niebezpieczne stworzenia na Ziemi: groźne ssaki, jadowite ryby, a nawet zabójcze owady. Ta wspaniała interaktywna książeczka wypełniona jest ciekawymi, a czasem naprawdę osobliwymi faktami ze świata zwierząt, i zawiera ponad 50 kolorowych naklejek!

 

Disney Uczy to edukacyjny program przeznaczony do indywidualnej pracy rodzica z dzieckiem, którego celem jest nauka przez zabawę. Opracowany w oparciu o nową podstawę programową, stanowi doskonałe uzupełnienie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Materiały i ćwiczenia zostały dobrane tak, aby zapewnić efektywny sposób uczenia się. Zastosowana w zadaniach metoda stopniowania trudności pozwala dziecku skutecznie opanować kluczowe umiejętności niezbędne w jego dalszej edukacji.

 

Format: 205x290
Oprawa: miękka
Ilość stron: 16

Recenzje książki (Disney uczy. Cudowny świat zwierząt. Zabawa z naklejkami)

Recenzja nauczyciela
Tajemnicze zwierzaki

Cudowny świat zwierząt. Zabawa z naklejkami to kusząca propozycja dla naszych milusińskich. Książka, która uczy i bawi, pobudza wyobraźnię i łączy ją z działaniami praktycznymi.

 

Książka przenosi nas z podwodnych głębin do podniebnych otchłani. Zachęca do poznawania świata zwierzęcego i wprowadza tajemniczy nastrój. Z ciekawością przeczytamy w niej m.in. o najdłuższych palcach, skąd się wzięła nazwa "nosorożec" czy o papugorybach, które wkładają piżamy, zanim pójdą spać.


Warto przeczytać tę książkę i dowiedzieć się, ile tajemnic skrywa świat zwierząt.


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć