Warszawa

Rozwój kreatywności
Warszawa Warsztaty

Rozwój kreatywności

2 lutego 2020
Wpis archiwalny

Każde dziecko jest niezwykle kreatywne, ma wspaniałą pamięć, wyobraźnię i intuicję. Niestety  im silniej ćwiczymy logikę, tym słabsze się one stają. Poznaj zabawy, które je ocalą!


Wszystkie naturalne uzdolnienia dziecka słabną między 3 a 6 rokiem życia. Jest wiele łatwych sposobów, aby je rozwinąć, ale równie łatwo można je zablokować i zniszczyć. Zabawy takie jak układanie puzzli, kolorowanie obrazków, zabawa w Memory i opowiadanie bajek mogłyby rozwijać pamięć, kreatywność i wyobraźnię. Tymczasem sposób, w jaki rodzice organizują te zabawy, przyspiesza zanik tych naturalnych zdolności. Zdobądź unikalną wiedzę i ocal je.


Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak bawić się z dzieckiem, aby było kreatywne i zdolne, a w przyszłości szybko się uczyło, już teraz zapisz się na szkolenie.


Dla kogo: dla rodziców dzieci w wieku 2-8 lat
Kiedy: niedziela, 2/02/2020 – 5 godzin
Szczegóły: https://cudownedziecko.pl/szkolenie/rozwoj-kreatywnosci/

Szkolenie prowadzi: Dr Aneta Czerska, pedagog, matematyk, specjalista rozwoju dziecka, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka

 

Uczestników szkolenia zapraszamy wcześniej na wykład „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który odbędzie się w piątek 31/01/2020 o godzinie 17.


Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.

 

Sprawdź pozostałe szkolenia:

Miejsce wydarzenia:
ul. Elektoralna 15, Warszawa
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

ul. Elektoralna 15, Warszawa
tel.: 022 292 31 42, 0501 184 420

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć