Warszawa

Warsztaty kulinarne dla dzieci - kuchnia molekularna
Warszawa, Śródmieście Warsztaty od 7 lat

Warsztaty kulinarne dla dzieci - kuchnia molekularna

9 listopada 2019
Wpis archiwalny

godz. 16:00

 

"Sweet Science" to cykl warsztatów, w których łączymy sztukę kulinarną i naukę. Wyostrzamy węch, smak i dotyk, aby stworzyć artystyczne desery kuchni molekularnej, a wnikliwym okiem naukowca przyglądamy się produktom, z których korzystamy.

 

Prowadzone w formie atrakcyjnych, multimedialnych warsztatów zajęcia staną się okazją do poznania struktury i właściwości substancji, których połączenie pozwala tworzyć bajecznie kolorowe, niecodzienne desery, podobne do tych serwowanych w najmodniejszych restauracjach kuchni molekularnej.

 

 

Angażujące eksperymenty z pogranicza chemii i fizyki, w połączeniu ze sztuką kreacji własnych, wyjątkowych deserów to doskonała zabawa i przeżycie poznawcze.

 

Art&Lab "Sweet Science" to cykl warsztatów, w których łączymy sztukę kulinarną i naukę - tworzymy artystyczne desery kuchni molekularnej oraz wnikliwym okiem naukowca przyglądamy się produktom, z których korzystamy - poznajemy ich strukturę i właściwości.

 

W menu: słodki kawior, owocowe spaghetti, dymiące koktajle - to tylko niektóre z wyjątkowych deserów jakie przygotujemy podczas warsztatów SWEET SCIENCE.

 

Teatr zapewnia wszystkie materiały do przeprowadzenia warsztatów.

 

Wiek uczestników: 7+, młodsze dzieci uczestniczą w warsztatach pod opieką osoby dorosłej.

 

Czas trwania: 90 min.

Cena: 85 zł Kup bilet

 

mat. Organizatora

Miejsce wydarzenia:
ul. Marszałkowska 138
00-004 Warszawa
Organizator:

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego

ul. Marszałkowska 138
00-004 Warszawa
tel.: 22 826 12 47

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć