Warszawa

Dzień Sportu w Hulakula
Warszawa Sport

Dzień Sportu w Hulakula

20 października 2019
Wpis archiwalny

W niedzielę 20. października zapraszamy całe rodziny na wyjątkowy Dzień Sportu w Hulakula!

 

Dzięki partnerom wydarzenia poznacie tajniki sztuk walki, czyli karate oraz judo. W programie wydarzenia m.in. pokaz karate oraz judo, a także treningi otwarte z trenerami Klub SameJudo i Bushi Team.

 

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Krzysztof Diablo Włodarczyk – polski pięściarz, wielokrotny mistrz świata federacji WBC kategorii cruiserweight oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej. W wieku 14 lat rozpoczął swoją karierę amatorską dołączając do klubu Gwardia Warszawa, a już w wieku 19 lat przeszedł na zawodowstwo. W swojej karierze stoczył 66 walk zawodowych w Polsce i na świecie. Prywatnie wielki pasjonat sportu, amatorsko uprawiający kolarstwo szosowe. Człowiek rodzinny o wielkim sercu, aktywnie włączający się w liczne akcje charytatywne, dlatego tego wątku nie mogło zabraknąć także podczas tego wydarzenia.

 

Podczas trwania Dnia Sportu, w porozumieniu z Dyrekcją Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 2 w Warszawie, w skład których wchodzą Dom Dziecka Nr 1 im. M. Falskiej wraz z 6 filiami, Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny ,,KOŁO” z 3 filiami, Dom Dziecka Nr 2 im. dr Janusza Korczaka z 3 filiami i Dom Dziecka Nr 16, przeprowadzimy zbiórkę artykułów, które trafią do podopiecznych wymienionych placówek.

 

Na liście najpotrzebniejszych w tym momencie artykułów są:

  • słodycze,
  • akcesoria do włosów dla dziewczynek np. szczotki do włosów, spinki, opaski, nauszniki itp.
  • śmieszne, kolorowe skarpety,
  • bidony do picia wody z filtrem, z możliwością mycia w zmywarce,
  • artykuły plastyczne.

 

Do wydarzenia pozostało jeszcze trochę czasu – wykorzystajcie go na zgromadzenie produktów z listy. Dzieciaki będą Wam wdzięczne ???? Serdecznie zachęcamy do włączenia się w zbiórkę!

 

Szczegółowe informacje:
Kiedy? 20. października 2019, godz. 13:00
Gdzie? Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82b

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Miejsce wydarzenia:
Jagiellońska 82B, 03-301 Warszawa
Organizator:

Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta!

Jagiellońska 82B, 03-301 Warszawa
tel.: 669 001 001, 221828000

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć