Warszawa

Warszawa Warsztaty 7–12 lat

Magiczne dłonie

22 września

CUD GROCHÓW

godz.16.00-18.00


O warsztatach:
Dotyk pomiędzy rodzicami i dziećmi to jedna z najbardziej naturalnych sytuacji od narodzin. Przytulamy się, łaskoczemy, a czasem walczymy na poduszki. Poszukajmy razem różnych rodzajów dotyku i tego, jakie wrażenia może przynieść dzieciom i rodzicom. Podczas zajęć skorzystamy z technik masażu tajskiego i naszych najlepszych (pod)ręcznych narzędzi masażowych. Może się okazać, że wszyscy mamy MAGICZNE DŁONIE.

Będziemy uczyć się wzajemności. Rodzic będzie masował dziecko, a dziecko będzie miało potem okazję odwdzięczyć się mamie czy tacie. ? Nasz cel to kontakt, relaks i zabawa.

 

Wrażenia uczestników warsztatów:
„To było przepiękne spotkanie. O dotyku, bliskości i wzajemności. Gosia prowadzi je cudownie – nienachalnie, a uważnie, tworząc bezpieczną przestrzeń dla każdego. Po takim spotkaniu naprawdę dzieje się magia!” [ Jaga Kokot, mama Tadka]

„Mamo, ja czuję teraz taki spokój... Ostatnio ciągle się złoszczę, a teraz czuję się tak lekko!” [Emilka, 11 lat]

 

Organizacyjnie:
W warsztatach biorą udział pary: dorosły + dziecko w wieku 7-12 lat.
Zajęcia potrwają 120 min. Prosimy uczestników o luźny, wygodny strój, np. dresy lub getry i t-shirt, bez suwaków i dużych guzików. Proszę przynieście ze sobą karimatę lub matę do jogi i koc oraz ulubioną poduszkę (rozmiar „jaśka” wystarczy). Warto przyjść kwadrans przed zajęciami, żeby oswoić przestrzeń i przebrać się w wygodny strój (szatnie są dostępne). Żeby dobrze leżało się na brzuchu – nie jedzcie proszę nic na godzinę przed zajęciami.
Zgłoszenia: obowiązkowe, bo będziemy działać w kameralnej grupie.
Zapisy i informacje: Gosia Kuzdra 692 478 144 / kuzdragosia@gmail.com

Inwestycja za udział pary dziecko+dorosły: 120 zł (dane do przelewu podam po zgłoszeniu).

 

Prowadząca:
Gosia Kuzdra: masuje, chodzi do kina i na jogę – w różnej proporcji, zależnie od momentu w życiu. Mama Agnieszki i Weroniki, które mają spory wkład w scenariusz tych zajęć! Ukończyła kurs intuicyjnego masażu tajskiego w Polsce i kurs terapeutycznego masażu tajskiego w Chiang Mai. Warsztaty Magiczne Dłonie to jej nowy ukochany projekt!

Miejsce wydarzenia:
CUD GROCHÓW - Studio Rozwoju i Edukacji
Osowska 84A, 04-351 Warszawa

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć