Warszawa

Teatr Dobrego Serca - Janosik i Dobry Pasterz z cyklu Niedzielne Bajeczki
Warszawa Spektakl 3–12 lat

Teatr Dobrego Serca - Janosik i Dobry Pasterz z cyklu Niedzielne Bajeczki

8 września

godz. 12:30

 

Teatr Dobrego Serca oraz Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci (rekomendowany wiek dziecka od 3 do 12 lat) wraz z rodzicami na przedstawienie z cyklu Niedzielne Bajeczki pt. „Janosik i Dobry Pasterz”.

 

Bilety: bezpłatne, dostępne na www.dobremiejsce.org

 

Misją Teatru Dobrego Serca jest mówienie w sposób radosny i pogodny o rzeczach pięknych i mądrych. Od wielu lat realizują tę misję, tworząc i wystawiając spektakle. Przedstawienia te oprócz dobrej zabawy, pozostawiają w sercach dzieci proste mądrości, wartościowe wzorce i pozytywne emocje.

"Pragniemy wychowywać, a wolny czas dzieci wypełniać tym, co jest związane z kulturą, uczy obcowania ze sztuką, a także kształtuje dziecięce gusty."

 

Teatr Dobrego Serca

Ich przedstawienia spotykają się z radosnym odbiorem dziecięcej publiczności. Jak również z bardzo pochlebnymi opiniami wśród rodziców, nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz organizatorów wszelkich imprez kulturalnych.  Historie, które opowiadają ciekawią, zaskakują, rozśmieszają i ZAWSZE niosą ze sobą mądrość. Bajki odgrywane są w tzw. planie mieszanym: na scenie obecni są aktorzy w różnych rolach, w dopracowanych kostiumach odpowiadających stylistyce danego przedstawienia oraz piękne, kolorowe a czasem nawet śmieszne lalki wykonane w różnych technikach.


JANOSIK I DOBRY PASTERZ

Bajka osnuta na legendzie o studencie, który staje się zbójnikiem okradającym bogatych i rozdającym biednym. Spotkanie Janosika z Dobrym Pasterzem oraz jego zabawne rozmowy z przesympatycznymi owieczkami sprawiają, że Janosik zmienia się! Teraz wie, że nie można nikogo okradać. A jeżeli chce się pomagać ludziom, to trzeba robić to mądrze - najlepiej wrócić na studia! Nastrój polskich gór wspaniale oddaje piękna scenografia i piosenki oparte na tradycyjnych melodiach góralskich we wspaniałej instrumentacji Krzysztofa Maciejowskiego.

 

Szczegóły w artykule na stronie Dobrego Miejsca

Miejsce wydarzenia:
Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki
Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
Organizator:

Dobre Miejsce - katolickie centrum kultury

ul. Dewajtis 3
01-815 Warszawa - Las Bielański
tel.: 22 561 01 00 | 512 011 482

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć