Warszawa

Zobacz zwiastun filmu PADDINGTON W PERU! Tylko w kinach od 15 listopada

Najukochańszy miś świata powraca w filmie „Paddington w Peru”! Zobacz zwiastun trzeciej części przygód Paddingtona!

 

Mamy coś, na co fani najsłynniejszego niedźwiedzia brunatnego czekali od lat!

Uchylamy rąbka czerwonego kapelusza i oddajemy w wasze ręce

zwiastun filmu „PADDINGTON W PERU”. W polskiej wersji językowej usłyszycie: Artura Żmijewskiego  (oczywiście w roli Paddingtona), Maję Ostaszewską  i Mateusza Damięckiego!

 

Zobacz zwiastun:

 

„Paddington w Peru” tylko w kinach od 15 listopada!

 

W najnowszej odsłonie serii filmów o Paddingtonie, które do tej pory zobaczyło w polskich kinach blisko 1,4 miliona widzów, wystąpią znani z poprzednich części aktorzy, a towarzyszyć im będą zupełnie nowe twarze. W filmie „Paddington w Peru” zobaczymy nagrodzoną Oscarem Olivię Colman oraz nominowanego do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Antonio Banderasa, który swoją miłość do dzikich przygód udowodnił ostatnio w produkcjach „Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia” oraz „Uncharted”.

 

Producentami filmu są Rosie Alison i David Heyman, którzy pracowali również przy hicie „Wonka”. Roli reżysera podjął się Dougal Wilson – pomysłowy, wizjonerski i cieszący się wielkim uznaniem twórca filmów reklamowych oraz teledysków dla takich zespołów jak Coldplay, Massive Attack i Bassement Jaxx. Za wykraczającą poza ocean i naszą półkulę ziemską historię odpowiada specjalista od zwariowanych opowieści Mark Burton – scenarzysta „Paddingtona 2” oraz niezapomnianej serii filmów „Madagaskar”. Zdjęcia do filmu realizowane były w Wielkiej Brytanii, Peru oraz Kolumbii.

 

Miś Paddington wraz ze swoją rodziną Brownów postanawia wyruszyć w daleką podróż do Ameryki Południowej, a dokładniej do Peru, aby odwiedzić swoją ukochaną ciocię Lucy. W tym celu wszyscy udają się do umieszczonego nieopodal lasu deszczowego Domu dla Emerytowanych Niedźwiedzi. To jednak dopiero początek niezwykle ekscytującej przygody, w trakcie której odkryją wiele tajemnic. Przed nimi podróż życia, która poprowadzi ich od amazońskiej dżungli aż po górskie szczyty Peru!

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć