Warszawa

Emocjonujący wyścig! - Little Racer na Nintendo Swich

Emocjonujący wyścig! - Little Racer na Nintendo Swich

Emocjonująca rywalizacja na krętych torach w malowniczym otoczeniu błękitnego nieba i śnieżnobiałych chmur, niebezpieczny wyścig na zalanym ognistoczerwoną lawą pogorzelisku, wyczerpująca walka wśród rozgrzanych słońcem piramid czy porywające starcie na skutej lodem trasie rozciągającej się dookoła igloo – to tylko niektóre z wyzwań, z jakimi będziecie mieli okazję zmierzyć się w najnowszej, wydanej właśnie przez All In! Games grze, Little Racer!

 

 

Idealna na nadchodzące długie jesienne wieczory rozgrywka łączy w sobie napięcie, dynamikę, niezapomniane emocje oraz kreatywność. Dzięki prostej obsłudze, która opiera się na sterowaniu samochodami za pomocą wyłącznie dwóch przycisków odpowiedzialnych za poruszanie pojazdami do przodu i zmianę toru, mogą cieszyć się nią zarówno nieposiadający jeszcze dobrze rozwiniętej koordynacji najmłodsi, jak i nie zawsze obeznani z nową technologią starsi. Tym ostatnim może ona przypaść do gustu również ze względu na inspirowaną dawnymi zabawkowymi autami i składanymi torami stylistykę, która przeniesie ich na moment z powrotem do świata dziecięcych przyjemności.

 


Młodszym natomiast z pewnością spodobają się czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa  oraz ciągle zmieniająca się sceneria, dzięki której gra – choć oparta na prostym mechanizmie i łatwa w obsłudze – nie przestaje zaskakiwać i nie nudzi. Zawiera w sobie bowiem ponad dziesięć różnych kolorowych światów oraz trzydzieści poziomów z czekającymi na uczestników coraz to nowymi przeszkodami i wyzwaniami. Co więcej, bardziej kreatywni zawodnicy mogą stworzyć także i własne wersje krajobrazów, w jakich będą później odbywali wyścigi.

 


Zbierzcie więc członków swojej rodziny - zarówno tych najmłodszych, jak  i najstarszych – i zwołajcie przyjaciół, by wspólnie cieszyć się przyjemnością płynącą z ekscytującego wyścigu w otoczeniu zachwycających intensywnymi barwami oraz nietypowymi – jak jednorożce czy piernikowe chaty – elementami światów. Gra dostarczy Wam szczególnie potrzebnej w nadchodzących miesiącach pracy chwili wytchnienia i rozrywki. Grajcie nawet w cztery osoby jednocześnie, pokonujcie liczne przeszkody, zanurzcie się w kolorowej scenerii i dajcie ponieść emocjom, które są w Little Racer gwarantowane!

 

 

Mamy dla Was niespodziankę - do pobrania KOLOROWANKI Little Racer!

 


 

Gdzie kupić? >>

 

1/8
1/8
2/8
2/8
3/8
3/8
4/8
4/8
5/8
5/8
6/8
6/8
7/8
7/8
8/8
8/8

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć