Warszawa

Runmaggedon dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka!

Runmaggedon dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka!

Najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami w Polsce, czyli Runmaggedon łączy wyzwanie sportowe z integracją zespołów pracowniczych i wsparciem szczytnego celu. Uczestnicy Runmaggedonu pomaganie mają we krwi. Teraz mogą wesprzeć Komitet Ochrony Praw Dziecka!


Pomaganie jeszcze nie było takie proste! Jak pomóc?


Firmy szukające dla swoich pracowników nowych wyzwań i doświadczeń  mogą wykupić pakiety startowe Runmageddonu Charity. Wystarczy zebrać ekipę i wskazać Komitet Ochrony Praw Dziecka jako fundację, dla której pobiegniecie! Organizator przekaże nam 20 proc. z wpłaconej przez drużynę kwoty netto.

 

Każdy powinien mieć równe szanse na uśmiech – daj go innym swoją dobrą zabawą!


Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. Więcej informacji: https://www.runmageddon.pl/

 

Wasza dobra zabawa to dla nas konkretne wsparcie – środki finansowe na:

  • bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną;
  • diagnozę dzieci wykorzystywanych seksualnie;
  • mediacje rodzinne, terapię psychologiczną dziecka i rodziny;
  • porady prawne;
  • porady psychologiczno-pedagogiczne.

 

O Komitecie Ochrony Praw Dziecka
Od blisko 40 lat pomagamy tym, którzy sami nie mogą się ochronić – dzieciom. Swoją misję realizujemy poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz oddziały terenowe w całej Polsce. Przyświeca nam jedna idea: chcemy tworzyć świat przyjazny dziecku! Współpracujemy z biznesem, chcąc działać jeszcze prężniej. Stąd udział w akcji Runmageddon. Zapraszamy i zachęcamy!
Więcej informacji: www.kopd.pl

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć