Nowości

 • Pewnego razu w Nibylandii. We mgle

  „We mgle” to kolejna, czwarta, część przygód czterech dziewczynek w magicznej krainie - Nibylandii. Nad Przystanią Elfów zawisła gęsta mgła, z której wyłaniają się mgliste konie. Ich pojawienie zawsze jest oznaką wielkich przygód.

  więcej
 • P.Rosiak i tort

  Prosiak urządza imprezę nieurodzinową. Urodziny miał dawno temu, ale co tam, w końcu impreza to impreza!

  więcej
 • P.Rosiak na wagarach

  Zdaniem Prosiaka każdy uczeń powinien mieć urlop od szkoły. Powiedzmy, dwa albo trzy dni w tygodniu. Dlatego Prosiak i Leon postanawiają iść na wagary i obejrzeć, jak ekipa telewizyjna nagrywa program.

  więcej
 • Wiking Vulgar i porażający turniej talentów

  Od śpiewu i tańca po zabawy ze śledziami marynowanymi – mieszkańcy Porycza posiadają naprawdę przeróżne umiejętności. Dlatego postanawiają urządzić konkurs i sprawdzić się w rywalizacji...

  więcej
 • Wiking Vulgar i straszna wycieczka

  Zabawna, zwariowana, po prostu wspaniała seria dla 6-8-latków. Vulgar jest małym Wikingiem, który tęskni za dawnymi czasami łupienia, grabienia i ogromnych bród....

  więcej
 • Pacynek i oko pirata

  Drugi tom przygód Pacynka – szmacianej lalki stworzonej przez profesora szalonych nauk Erasmusa oraz jego wiernych przyjaciół: Arabelli, która nie boi się żadnych potworów, i stwora o oryginalnym imieniu Stwór.

  więcej
 • Tomek Łebski ma (chrapkę na) smakołyki

  6. część zabawnych perypetii szkolnych jedenastoletniego Tomka Łebskiego. Nadeszła zima. Spadło tyle śniegu, że w szkole popsuło się ogrzewanie i dzieci mają wolne. Tomek jest przeszczęśliwy, dopóki nie okazuje się, że musi spędzić całe popołudnie z najbardziej wkurzającym go kolegą, Markiem. ..

  więcej
 • O tym, jak na Szepczący Las padł czar. Tappi

  Kolejna publikacja z przygodami sympatycznego wikinga Tappiego. Pewnego dnia Tappi budzi się bardzo późno. Okazuje się, że w całym Szepczącym Lesie nie śpiewają ptaki. Do tego Chichotek dziwnie się zachowuje. Tappi dochodzi do wniosku, że ktoś rzucił czar na Las. Musi koniecznie rozwiązać zagadkę i pomóc przyjaciołom.

  więcej
 • KONKURS Pewnego Razu w Nibylandii

  Weź udział w konkursie! Wygraj rodzinny weekend w hotelu na Mazurach lub bilety do kin Helios!

  więcej
 • Szyfr Jazona cz. 8 - Kroniki Archeo

  Ósmy tom bestsellerowej serii Kroniki Archeo! Archeologiczne zagadki nie są w stanie pozostawić bohaterów na długo w spokoju. Celtowie, zmurszałe kurhany i śpiące w nich księżniczki kuszą młodych odkrywców. A kiedy na ich drodze staje prawdziwy druid… nie sposób będzie oprzeć się kolejnej przygodzie!

  więcej
© CzasDzieci.pl 2024