Nowości

 • Seria „Już czytam”

  Już czytam to wznowienie serii 12 książek przeznaczonych do samodzielnego czytania przez dzieci dopiero zaczynające swoją przygodę z czytaniem.

  więcej
 • O tym, jak w Szepczącym Lesie zgubiły się trzy małe smoki

  Pewnego dnia w Szepczącym Lesie pojawiają się trzy małe smoki. Ich mama smoczyca pozostawia je pod opieką Markotki. Tappiemu nie do końca podoba się smocza opiekunka. Tylko co powinien zrobić ze swoimi podejrzeniami?

  więcej
 • Odyseusze. Gwiazda Morza

  Matylda i Daniel Wesołowscy wypływają wraz z rodzicami w podróż dookoła świata. Gdzieś na oceanie spotyka ich olbrzymi sztorm, który cudem udaje im się przeżyć.

  więcej
 • Zosia i jej ZOO. Milusia koala

  Kolejna, ósma część przygód małej Zosi, która na co dzień mieszka w Azylu Zoologicznym, założonym przez Pana Horacego, dziadka dziewczynki.

  więcej
 • Nasz dyrektor jest wampirem! Seria „Szkolne szaleństwa”

  Trzecia część zabawnych perypetii Mai i jej szkolnych kolegów i koleżanek. Na widok nowego dyrektora Maja i jej szkolni koledzy przeżywają WIELKIE zaskoczenie.

  więcej
 • Zagubieni

  Pasjonująca historia sięgająca daleko poza Układ Słoneczny! Dorian Tomlinson marzy o tym, by zostać kosmicznym pilotem. Nic dziwnego! W 2313 roku każdy nastoletni chłopak o tym marzy. Natomiast dla Tommyego - kumpla Doriana, najważniejsza jest nowoczesna technologia i… jedzenie!

  więcej
 • Wyprawa Tappiego na Ognistą Wyspę

  Kolejna, piąta już część przygód sympatyczniejszego wikinga, przeznaczona dla nieco starszych dzieci. Do Szepczącego Lasu przybywa Strofka, kruk mieszkający na Ognistej Wyspie.

  więcej
 • Dziennik Tośki Marzec

  Mała osoba z WIELKĄ WYOBRAŹNIĄ! Życie 10-letniej Tośki nie układa się (niestety) po jej myśli… Jej najlepsza przyjaciółka właśnie się przeprowadziła i jakby tego było mało rodzice się rozwodzą. I właśnie wtedy, przez przypadek, Tosia zgłasza się do szkolnego konkursu talentów...

  więcej
 • Przyjaciele zwierząt - nowa seria o zwierzakach

  Przyjaciele zwierząt - to książki dla małych wielbicieli polskiej przyrody i zwierząt mieszkających w polskich lasach, górach i w morzu. Każdy tom to odrębna historia zwierząt, które dzięki pomocy ludzi przetrwały i bezpiecznie wróciły do swoich naturalnych środowisk.

  więcej
 • Osamotniona Dora

  „Osamotniona Dora” to najnowszy tom tej uroczej serii. Główną bohaterką książki jest mała Emilka. Dziewczynka od zawsze miała tylko jedno marzenie – chciała mieć psa. Dlatego nie może uwierzyć, kiedy otrzymuje wyjątkowego szczeniaka...

  więcej
© CzasDzieci.pl 2024