Nowości

 • Moja najlepsza przyjaciółka i inni wrogowie

  Zabawna powieść brytyjskiej pisarki dla młodszych nastolatek o problemach przyjaźni dziewcząt, rywalizacji i sposobach zdobywania przyjaciół.

  więcej
 • Pacynek – czytaj i nie bój się

  Pacynek to szmaciana lalka stworzona przez profesora szalonych nauk Erasmusa. Profesor w tajemniczym Zamku Straszydło zajmuje się tworzeniem przedziwnych stworów, które stanowią zagrożenie nie tylko dla niego, ale także dla śmiertelnie przerażonych mieszkańców pobliskiego miasteczka Pierdziszewa....

  więcej
 • Tappi - nowe przygody

  Krótkie, ciepłe, pięknie zilustrowane opowiadania o Tappim i jego przyjaciołach. Pełne dobrych emocji, podpowiadające dzieciom czym jest przyjaźń, jak odróżnić dobro od zła itp. Idealne do wspólnego czytania przed snem w domu i przedszkolu.

  więcej
 • Zaopiekuj się mną... Nowości

  Piękne opowiadania o zwierzętach i kochających je dzieciach: ciepłe, wzruszające, pokazujące, jak wartościowe mogą być relacje pomiędzy człowiekiem i jego czworonożnym przyjacielem, kształtujące wrażliwość, odpowiedzialność i empatię.

  więcej
 • Bawię się w...

  To zestawy edukacyjne przeznaczone dla dzieci 4-6-letnich. Nowość na rynku książek dla dzieci! Seria jest idealnym uzupełnieniem przedszkolnego i wczesnoszkolnego nauczania.

  więcej
 • Gram w...

  To zestawy edukacyjne przeznaczone dla dzieci 7-9-letnich. Nowość na rynku książek dla dzieci!

  więcej
 • Matematyczne śledztwo

  Seria książek ma za zadanie zachęcać dzieci do ćwiczenia i stosowania w praktyce zdolności matematycznych poprzez wciągające historie kryminalne. Pełni ona funkcję gry, w której dziecko musi rozwiązywać zadania matematyczne, by podążać do pasjonującego rozwiązania.

  więcej
 • MEGAMISZMASZ

  Seria książek do czytania i rysowania. Każda książka ma innych, dziwnych bohaterów, zabawną opowieść i różnorodne polecenia, które są integralną częścią ilustracji. Dziecko jest współautorem książki – ma za zadanie dokończyć ilustracje...

  więcej
 • Magiczny mętlik

  Seria książek do czytania, wymyślania i rysowania. To opowieść o przygodach księżniczki Rubinii i jej bałaganiarskiej przyjaciółki, czarownicy Emeraldy oraz jej ulubionej ropuchy Fruzi. Opowieść i polecenia są integralną częścią ilustracji, które dziecko ma za zadanie dokończyć...

  więcej
« poprzednia 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10
© CzasDzieci.pl 2024