Nowości

 • Zestawy Gram z Sówką Zuzią

  Gram z Sówką Zuzią… to zestawy edukacyjne przeznaczone dla dzieci ponad dwuletnich. Nowość na rynku książek dla dzieci! Seria Gram z Sówką Zuzią to idealny sposób na naukę przez zabawę oraz rodzinne spędzanie czasu!

  więcej
 • Tappi i wspaniała przyjaźń

  Piękna seria opowieści Marcina Mortki, zilustrowanych przez Martę Kurczewską. Te magiczne i urocze historie zachwycą Czytelnika w każdym wieku!

  więcej
 • Absolutnie niesamowite przygody Prosiaka

  Ta książka aż prosi się o przeczytanie! Drugi tom zabawnych perypetii sympatycznego Prosiaka!

  więcej
 • Tomek Łebski. Niezły szczęściarz

  Tomek Łebski uwielbia rysować. Jest ekspertem nie tylko w kolorowaniu, ale też w wymyślaniu komiksów. Niezły mistrz wymówek, który łatwo daje się ponieść wyobraźni.

  więcej
 • Ucieczka Szalonego Rumaka

  Trzeci tom niezwykłej przygodowej serii Agnieszki Stelmaszyk – autorki bestsellerowych Kronik Archeo!

  więcej
 • Szpieg, który lubił szkolne obiady

  Druga część zabawnych perypetii Mai i jej szkolnych kolegów i koleżanek. Maja bardzo się cieszy, ponieważ pani wyznaczyła ją na opiekunkę nowej uczennicy. Matylda jest Francuzką, a Maja wraz z resztą klasy już nie może się doczekać, kiedy pokaże jej wszystkie zakamarki i nauczy wymigiwać się od zjadania szkolnych obiadów zwanych TRUCIZNĄ

  więcej
 • Przybysze z gwiazd - Biuro śledcze cz. 5 - Tomuś Orkiszek

  W piątym tomie Tomuś i jego przyjaciele spędzają wakacje na wsi, u wujka Juliana. Młodzi detektywi nie mogą się jednak powstrzymać przed rozwiązywaniem dziwnych zagadek i szukaniem podejrzanych tropów. Tym razem również mają pełne ręce roboty – okazuje się, że na polu pana Mateusza pojawiają się w zbożu dziwne koła.

  więcej
 • W głowie się nie mieści. Tatuaże

  Doskonała zabawa z postaciami z najnowszego filmu Disneya „W głowie się nie mieści”. Książka zawiera kartę ze zmywalnymi tatuażami dla dzieci z postaciami oraz motywami z filmu. Mnóstwo wspaniałej i różnorodnej zabawy. Dziecko czyta, rysuje, projektuje, pisze, rozwijając swoje umiejętności w wielu dziedzinach.

  więcej
 • W głowie się nie mieści. Album rodzinny

  Album rodzinny nawiązujący do filmu „W głowie się nie mieści”. Doskonała rodzinna pamiątka – album zawiera miejsce do wklejania zdjęć, pamiątek, opisywania wspólnych wyjazdów, świąt itp.

  więcej
 • Misja Izy

  „Przyjaciółki na zawsze” to nowa seria Holly Webb, autorki bestsellerowych książek „Zaopiekuj się mną”. Sekret Mai to pierwsza książka z tej serii. Tom drugi to Misja Izy.

  więcej
© CzasDzieci.pl 2024