O Akademii

Drodzy Rodzice!
Dla każdego z nas dzieci to najcudowniejsze istoty. Dla nich staramy się, żeby świat był coraz lepszy, o nich myślimy i ich przyszłość jest dla nas ważna. Codziennie z radością patrzymy, jak rosną, rozwijają się, radzą sobie z pierwszymi wyzwaniami. Jednak bywa, że czasem czujemy się bezradni, nurtują nas pytania, rodzą się wątpliwości. Są to zupełnie naturalne odczucia każdego rodzica, nie istnieje bowiem jedyna właściwa recepta na wychowanie dzieci. Każde z nich jest przecież inne, posiada różne zdolności, umiejętności, zainteresowania, inaczej odbiera świat.

 

Właśnie dlatego powstał nasz serwis stanowiący swoistą Akademię Domową, której celem jest wspieranie rodziców w wychowywaniu i kształceniu dzieci. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo ciekawe artykuły praktyków nauczycieli, porady ekspertów z zakresu psychologii, pedagogiki, logopedii, ale przede wszystkim chcemy zaproponować konkretne rozwiązania, pomoce i zabawy wspierające rozwój naszych pociech, a także pozwalające lepiej zrozumieć świat dziecka i zbudować bezpieczny, stabilny most porozumienia.

 

Nasze publikacje rozwijają kreatywność, ich treści są drogowskazami w tym skomplikowanym świecie, a wartościowe publikacje edukacyjne wspierają dzieci w zdobywaniu pierwszych przedszkolnych i szkolnych umiejętności.

 

Zapraszamy
Wydawnictwo Zielona Sowa
www.zielonasowa.pl


Nasza misja
Wydawnictwo Zielona Sowa poprzez swoje publikacje zapewnia radosny i wszechstronny rozwój dzieci w każdym wieku.

© CzasDzieci.pl 2024