Nowości

 • Ściśle tajny Dziennik Prosiaka

  Ściśle tajny. Świńsko fajny! Zabawna książka o przygodach sympatycznego Prosiaka, który nie jest taki, jak inne prosiaki. Przede wszystkim dlatego, że Ten Prosiak pisze dziennik, który jest oczywiście ściśle tajny.

  więcej
 • Terra Incognita tom 3. Zaklinacze Wiatru

  Gorące powietrze wisiało nad rezerwatem Eden w północnej Tanzanii. Nie ono było jednak źródłem kłopotów. Tuż przy rezerwacie bogaty inwestor postanowił wybudować wysypisko toksycznych odpadów. Nie obchodzi go los zwierząt ani zatrute środowisko. Rodzina Bratkowskich przybywa na pomoc.

  więcej
 • Tomek Łebski i jego fantastycznie odjechany przybornik

  Fantastyczne uzupełnienie serii książek do czytania o jedenastoletnim Tomku Łebskim i jego zabawnych perypetiach. Tym razem w dużym formacie znajdziecie mnóstwo gier, zgadywanek, łamigłówek i rysunków. A wszystko to do czytania, rysowania i dobrej zabawy, zwłaszcza gdy chcecie się wykręcić od nudnej pracy domowej...

  więcej
 • Wydawnictwo Zielona Sowa na Warszawskich Targach Książki!

  Już po raz szósty spotykamy się na Warszawskich Targach Książki. Serdecznie zapraszamy w dniach 14-17 maja na Stadion Narodowy, gdzie na stoisku Zielonej Sowy czeka na was mnóstwo atrakcji – spotkania z autorami, gry i zabawy, świetne rabaty i wiele niespodzianek. Nie może was tam zabraknąć!

  więcej
 • Mój szkolny musical i inne męczarnie

  Seria zabawnych książek dla nastolatek o domowych i szkolnych kłopotach Jessiki i jej przyjaciół. Z humorem przedstawione problemy dorastających uczniów i ich zmagania z nowymi wyzwaniami...

  więcej
 • Naszą Panią napadli kosmici!

  W szkole Mai zaczynają się dziać różne dziwne rzeczy... Nauczycielka, pani Nowak, która zawsze była wredna i złośliwa, nagle uśmiecha się do uczniów i staje się niezwykle miła. Nie wymaga usprawiedliwienia za spóźnienie, rezygnuje z matematyki i nie zadaje pracy domowej!

  więcej
 • Tappi. Gra planszowa.

  Wyjątkowy zestaw dla fanów Tappiego – połączenie książki Tappi i urodzinowe ciasto z grą planszową!

  więcej
 • Tappi i wielka burza

  Kolejny, 5 tom serii opowiadań dla dzieci 4-5-letnich. Historie o wesołym Wikingu i reniferku Chichotku charakteryzują się ciepłą, baśniową i bardzo pogodną narracja.

  więcej
 • Tarapaty Tappiego w magicznym ogrodzie

  Kolejny, 4 tom serii dla dzieci 6-8-letnich. Historie o wesołym Wikingu i reniferku Chichotku charakteryzują się ciepłą, baśniową i bardzo pogodną narracja.

  więcej
 • Tajemnica zaginionego szmaragdu cz.2 – Marysia Rebusek

  Nowa seria Holly Webb, autorki bestsellera Zaopiekuj się mną! Marysia Rebusek marzy o tym, by zostać detektywem. Jest pewna, że ulice wiktoriańskiego Londynu pełne są tajemnic, które tylko czekają na rozwiązanie.

  więcej
© CzasDzieci.pl 2024