Nowości

 • Atak tajemniczych kucharek

  Kolejne, zabawne perypetie Mai i jej szkolnych kolegów. Dzieciaki znów nabierają podejrzeń. A to wszystko za sprawą szkolnych kucharek. Panie zaczęły gorzej gotować, noszą czepki i krzywo się uśmiechają.

  więcej
 • Zaopiekuj się mną. Kto przygarnie Nutkę?

  „Kto przygarnie Nutkę?” to kolejny, najnowszy tom serii. Bohaterką opowieści jest Łucja, która po przeprowadzce do nowego domu czuje się bardzo samotna i przygnębiona. Pewnego dnia mała dziewczynka napotyka na ulicy rodzinę bezdomnych kotów. Dzięki nim Łucja znowu zaczyna się uśmiechać – szczególnie dzięki jednej, najmilszej kici, którą nazywa Nutka.

  więcej
 • Zosia i jej ZOO. Smutny Wilczek

  W kolejnym, 9 tomie serii, do Azylu trafia mały wilczek. Zwierzak wydaje się być bardzo nieszczęśliwy i osamotniony. Czy Zosi uda się pomóc maluchowi i sprawić, by poczuł się szczęśliwy?

  więcej
 • Osamotniony ryś

  Przyjaciele Zwierząt to seria stworzona dla wszystkich małych miłośników zwierząt. Poznajemy w niej rodzinę Sosnowskich, która na co dzień mieszka w leśniczówce. Ojciec, który jest leśniczym dba o wszystkie zwierzaki żyjące wokoło. Te, które często na skutek działania człowieka, potrzebują pomocy, trafiają pod opiekę Sosnowskich, którzy robią wszystko, by wyleczone, całe i zdrowe wróciły na łono natury.

  więcej
 • Malwina Perry i klątwa Szpetnego Gołębia

  Witaj w tragicznym życiu Malwiny Perry! Malwa zaczyna naukę w gimnazjum, gdzie podobno grasuje Szpetny Gołąb… Nie jest to zwykły, brzydki ptak, na którego patrzysz z politowaniem... Ten gołąb jest po prostu PECHOWY!

  więcej
 • Pewnego razu w Nibylandii

  Wiara we Wróżki to początek niezwykłej przygody! Kontynuacja wyjątkowej historii czterech dziewczynek, które w magiczny sposób przenoszą się do Nibylandii i zaprzyjaźniają z Wróżkami – jej mieszkankami.

  więcej
 • Tomek Łebski. Najlepszy w klasie (prawie)

  Jak zostać prawie najlepszym w klasie? Doradza Tomek Łebski, który sam się do tych rad… nie stosuje. Niestety… Kolejny, dziewiąty już tom przygód jedenastoletniego Tomka Łebskiego jak zawsze zabawnie opisany i zilustrowany.

  więcej
 • Już czytam - nowe tytuły!

  Już czytam to wznowienie serii 12 książek przeznaczonych do samodzielnego czytania przez dzieci dopiero zaczynające swoją przygodę z czytaniem. Zabawne historyjki z niesamowitymi bohaterami i ich niezwykłymi przygodami rozbawią i zachęcą do czytania każdego młodego czytelnika. Wartkie opowieści napisane prostym i barwnym językiem sprawią, że czytanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

  więcej
 • Szczęśliwe dziecko, czyli jak uniknąć najczęstszych błędów wychowawczych

  siążka przedstawia rodzicom najczęściej popełniane przez nich błędy wychowawcze oraz pokazuje, jak można ich uniknąć lub, jeśli już do nich doszło – jak się ich pozbyć.

  więcej
 • Dziennik Tośki Marzec. Miłość i kurczakowe nuggetsy

  Poznaj Tosię – szaloną dziewczynkę z niesamowitą wyobraźnią! Zbliża się Dzień Zakochanych i klasa Tosi ma wziąć udział w wyjątkowym projekcie walentynkowym. Na szczęście jest mnóstwo rzeczy, które Tośka uwielbia… kurczakowe nuggetsy czy programy detektywistyczne.

  więcej
© CzasDzieci.pl 2024