Konkursy

Kolaż z pasji

Zróbcie to razem!
Jesteście prawdziwymi pasjonatami? Każdy u was w rodzinie ma swojego „konika”? Pochwalcie się tym, co robicie w wolnym czasie – dla siebie, z pasji! Przygotujcie kolaż składający się ze zdjęć, próbek waszych umiejętności i dowcipnych komentarzy – sfotografujcie go i prześlijcie na nasz adres!

 

Zobacz artykuł: Dodajmy dziecku skrzydeł, czyli jak rozwijać pasje swojego dziecka?

 

 

Zdjęcia przesyłajcie na adres: konkurs@zielonasowa.pl z dopiskiem „Konkurs PASJE”.


Czas trwania konkursu: 15.10.2014 - 19.10.2014
Data ogłoszenia wyników: 20.10.2014


Jury wybierze 3 najciekawsze prace i nagrodzi je książkami!

 

Do wygrania!


 

 

 

 

Zobacz też:

Konkursy – pozostałe:

 • Przyjaciel

  Zapytaj dziecko, kim dla niego jest przyjaciel i co dla niego oznacza to słowo? Wybrane odpowiedzi nagrodzimy książkami ?Słoń Eriki? autorstwa Sylvii Bishop.

  więcej
 • Słowa mają moc (Rozwiązany)

  Poproś dziecko, aby opowiedziało Ci, jak radzi sobie w sytuacjach konfliktowych, gdy jego rówieśnik ma inne zdanie. Niech zastanowi się nad konfliktem, w którym ostatnio brał udział. Czy pełni emocji uczestnicy dążyli do postawienia na swoim, czy raczej wspólnie szukali najlepszego możliwego rozwiązania....

  więcej
 • Ulubiony zwierzak (Rozwiązany)

  Poproś dziecko, aby narysowało swojego ulubionego zwierzaka! Może to być np. groźny lew, mała myszka, leniwy kotek lub zawsze zadowolony piesek. Najciekawsze rysunki nagrodzimy jedną z książek idealnych do czytania na dobranoc: ?Mysz, która chciała być lewem?, ?Koala, który się trzymał?.

  więcej
 • Nauka przez zabawę (Rozwiązany)

  Napiszcie nam, jakie macie kreatywne lub po prostu sprytne pomysły na zachęcenie dziecka do nauki! Gry planszowe to tylko jedna z możliwości. Być może podróżujecie, chodzicie na edukacyjne spacery, czytacie ciekawe magazyny…?

  więcej
 • Kreatywna zabawa

  Prześlij opis, zdjęcie lub rysunek ukazujący, co kreatywnego robicie wraz z dziećmi, gdy za oknem pada deszcz! Wybierzemy trzy najlepsze prace i nagrodzimy je najnowszą książką z serii „Misia i jej mali pacjenci” – „Deszczowy pacjent”.

  więcej
 • Wymarzone zwierzę

  Poproś dziecko, aby narysowało swoje wymarzone zwierzątko. 3 najciekawsze rysunki nagrodzimy książką „Dziennik Tośki Marzec. Kłopoty i… chomik. Tom 4”.

  więcej
 • Deszczowa pogoda (Rozwiązany)

  Poproś dziecko, aby przygotowało rysunek, na którym przedstawi swoje ulubione zajęcie w czasie deszczowej pogody. Najciekawsze prace nagrodzimy jedną z naszych najnowszych gier planszowych: „Odkrywcy: Amazonia” lub „Galaktyczni zdobywcy”!

  więcej
 • Samodzielność (Rozwiązany)

  Czym dla Twojego dziecka jest samodzielność? Zadaj mu to pytanie, a odpowiedź prześlij do nas. Te najciekawsze nagrodzimy książkami!

  więcej
 • Konkurs Wakacyjny (Rozwiązany)

  A Wy, w jaki sposób spędzacie wakacje? Wybieracie się nad morze, nad jezioro, do ukochanej babci, a może spędzacie wakacje wspólnie z przyjaciółmi na podwórku lub czytacie książki?

  więcej
 • Przyjaciele zwierząt (Rozwiązany)

  A czy Wy lubicie wyprawy na łono natury - do lasu, nad jezioro, na łąkę lub do parku? Obserwujecie zwierzęta i piękne okazy roślin? Jeżeli tak, podeślijcie nam swoje zdjęcie z tego typu wypraw! Najciekawsze prace nagrodzimy najnowszą książką z serii "Przyjaciele zwierząt"

  więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12 następna »
© CzasDzieci.pl 2023