Konkursy

 • Sposoby na jesienny smutek (Rozwiązany)

  Jakie znacie sposoby na smutek i przygnębienie związane z jesienną porą roku? Co stawia Was na nogi, pomaga walczyć z apatią i gorszym nastrojem, daje energię do działania, przywraca radość i uśmiech? Podzielcie się swoimi doświadczeniami z innymi! Jak wasza rodzina radzi sobie z jesienną chandrą? Prześlijcie nam propozycje!

  więcej
 • Barwy jesieni (Rozwiązany)

  Jesień to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele pięknych zmian. Drzewa stają się różnokolorowe, potem spadają liście. Dowolną techniką plastyczną pokażcie nam, jak jesień wygląda za waszym oknem. Najciekawsze prace nagrodzimy!

  więcej
 • Ulubiona książka (Rozwiązany)

  Wasze dzieci mają zapewne swoje ulubione opowieści i ukochanych książkowych bohaterów. Prześlijcie nam zdjęcie z okładkami książek, które są szczególnie ważne dla waszych maluchów. Wybrane zgłoszenia nagrodzimy.

  więcej
 • Kosz z warzywami (Rozwiązany)

  Wspólnie namalujcie kosz z warzywami, których użyliście do zabawy. Czekamy na wasze prace! Najbardziej apetyczne kosze nagrodzimy książkami!

  więcej
 • Trudne pytania (Rozwiązany)

  Pamiętacie najzabawniejsze albo najdziwniejsze pytanie, jakie zadało Ci Twoje dziecko? Jakiej udzieliliście mu odpowiedzi? Podzielcie się z nami swoimi wspomnieniami. Najciekawsze opowieści nagrodzimy książkami.

  więcej
 • Nocne strachy (Rozwiązany)

  Prześlijcie nam propozycje swoich sposobów na „wygnanie strachów spod łóżka”...

  więcej
 • Zajęcia dodatkowe (Rozwiązany)

  Czy Twoje dziecko w ramach aktywności pozalekcyjnych uczęszcza na dodatkowe zajęcia? Może są to jakieś atrakcyjne warsztaty lub koło teatralne? A może sami ciekawie zorganizowaliście dziecku czas wolny? Czekamy na wasze maile! Napiszcie parę słów o tym, jak wasze dziecko spędza czas poza szkołą.

  więcej
 • Wspomnienia z wakacji (Rozwiązany)

  Porozmawiaj z dzieckiem na temat jego wrażeń z wakacji, które chciałoby zapamiętać. Następnie zachęć je do wykonania, dowolną techniką plastyczną, pracy przedstawiającej wspomnienia z wakacji. Gotowe dzieła koniecznie prześlijcie do nas!

  więcej
 • Zdjęcie z przyjacielem (Rozwiązany)

  Prześlijcie nam zdjęcia swoich dzieci z przyjaciółmi – może widać na nich, jak dzielą wspólne pasje i zainteresowania? Dodatkowo napiszcie parę słów o tym, skąd dzieci się znają, ile czasu itp.

  więcej
 • Indiański pióropusz (Rozwiązany)

  Wspólnie z dzieckiem przygotujcie przepiękny barwny pióropusz. Możecie wykorzystać papier, krepinę, kolorowe materiały lub gotowe pióra. Możliwości jest naprawdę wiele! Czekamy na zdjęcia waszych indiańskich nakryć głowy!

  więcej
© CzasDzieci.pl 2024