Konkursy

 • Być idolem (rozwiązany)

  Rozmowa o idolach i autorytetach z naszego dzieciństwa i młodości to znakomity sposób na dostrzeżenie, jak mało różniliśmy się od swoich dzieci w pragnieniach, marzeniach i potrzebach. Przenieście rozmowy przed obiektyw aparatu – upodobnijcie się do swoich idoli (poszukajcie kostiumów, załóżcie peruki), a następnie zróbcie zdjęcia. W ten sposób nie tylko będziecie się świetnie bawić, ale i zbliżycie się do siebie, okazując szczere zainteresowanie. Czekamy na zdjęcia z Waszym udziałem!

  więcej
 • Listy do przyjaciela (rozwiązany)

  Wspólne rozmowy to coś, co z całą pewnością was do siebie zbliży. Warto otaczać się ważnymi osobami, z którymi można naprawdę szczerze porozmawiać. Zachęcamy, by te rozmowy przenieść na papier. Napiszcie do siebie listy zatytułowane np.: „Mamo, Przyjaciółko…”, „Synku, Przyjacielu…”...

  więcej
 • Pamiątka z podróży (rozwiązany)

  Czy odbywacie podróże „palcem po mapie”, czy w rzeczywistości, z każdej z nich powinna powstać pamiątka. Wspólne zdjęcie we własnoręcznie przygotowanej ramce? A może komiks opowiadający historię waszej wycieczki? Czemu nie?! Czekamy na najciekawsze pomysły!

  więcej
« poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12
© CzasDzieci.pl 2023