Konkursy

 • Nauka przez zabawę (Rozwiązany)

  Warto łączyć naukę i zabawę. Dziecko będzie wówczas chętniej zdobywało nową wiedzę i pogłębiało swoje zainteresowania. Prześlijcie do nas własne pomysły na naukę poprzez zabawę – najciekawsze propozycje nagrodzimy książkami!

  więcej
 • Zakładka do książki (Rozwiązany)

  Prawdziwe mole książkowe czytają wszystko i wszędzie. Potrzebują zatem książkowych zakładek, których zwykle mają nawet po kilkanaście. Zachęcamy Was do wykonania własnych zakładek – zrobionych z tektury czy skrawków materiałów. Czekamy na zdjęcia waszych rękodzieł – najbardziej oryginalne zakładki nagrodzimy książkami!

  więcej
 • Szczęśliwa rodzina (Rozwiązany)

  Stwórzcie wspólnie rysunek szczęśliwej rodziny, w której udaje się rozwiązywać wszystkie spory. Najciekawsze prace nagrodzimy książkami!

  więcej
 • Pierwsze dni w szkole (Rozwiązany)

  Zachęcamy was do wykonania, dowolną techniką plastyczną, pracy przedstawiającej pierwszy dzień w szkole. Te najciekawsze nagrodzimy książkami!

  więcej
 • Zabawy z ciastoliną (Rozwiązany)

  Dzieci uwielbiają zabawę ciastoliną. Dzięki zabawie z nią rozwijają małą motorykę. Przyślij do nas zdjęcie dzieła, które wykonałeś wraz z dzieckiem przy pomocy domowej ciastoliny. Najciekawsze prace nagrodzimy książkami!

  więcej
 • Gdy w wakacje pada deszcz (Rozwiązany)

  W pochmurne, wakacyjne dni nie zostawiajmy naszych pociech przed telewizorem czy komputerem, ale włączymy je do wspólnych zabaw. Jakie macie pomysły na aktywności, gdy pogoda nie sprzyja? Te najciekawsze nagrodzimy książkami!

  więcej
 • Rodzina (Rozwiązany)

  Stwórzcie wspólnie rysunek szczęśliwej rodziny, w której kłótnie się nie zdarzają! Czekamy na wasze prace. Najciekawsze nagrodzimy książkami!

  więcej
 • Polska jest piękna (Rozwiązany)

  Polska obfituje w niesamowite miejsca i zabytki! Co Twojemu dziecku podoba się najbardziej? Namów je, aby przygotowało pracę plastyczną przedstawiającą najciekawsze i najbardziej interesujące według niego miejsce lub atrakcję turystyczną Polski. Najciekawsze prace nagrodzimy książkami!

  więcej
 • Wakacyjne plany (Rozwiązany)

  Wakacje to dwa wyjątkowe miesiące, na które czekają dzieci i dorośli. Namów dziecko, aby przygotowało pracę plastyczną przedstawiającą wasze rodzinne plany wakacyjne. Urlop nad morzem, pobyt na wsi, żeglowanie, a może zupełnie coś innego? Czekamy na wasze prace! Najciekawsze nagrodzimy książkami!

  więcej
 • Różnice płci (Rozwiązany)

  Od najmłodszych lat i od pierwszych pytań warto uświadamiać dziecku różnice dotyczące płci. Maluchy szybko je dostrzegają - nie tylko te w wyglądzie, ale również w zachowaniu. A Ty? Odbyłeś już z dzieckiem rozmowę dotyczącą jego odmienności od koleżanki czy kolegi?

  więcej
© CzasDzieci.pl 2023