Konkursy

 • Uśmiechnięte Talerze (rozwiązany)

  Jak już wiemy, różnorodność i kolory na talerzu pobudzają dziecięcy apetyt. Zapraszamy was do wspólnego przygotowania posiłku. Stwórzcie razem z dziećmi wartościowy, kolorowy i „uśmiechnięty” talerz pyszności.

  więcej
 • Kolaż z pasji

  Jesteście prawdziwymi pasjonatami? Każdy u was w rodzinie ma swojego „konika”? Pochwalcie się tym, co robicie w wolnym czasie – dla siebie, z pasji!

  więcej
 • Pobawmy się językiem (rozwiązany)

  Zapraszamy do udziału w językowym konkursie! Jakie macie pomysły na rodzinne zabawy językowe? Prześlijcie je na nasz adres!

  więcej
 • Nauka przez zabawę (rozwiązany)

  Zdobywanie wiedzy wcale nie musi kojarzyć się jedynie ze szkołą i podręcznikami. Wystarczy proste połączenie nauki i zabawy, aby Twoje dziecko chętnie zdobywało nową wiedzę i pogłębiało zainteresowania. Prześlijcie do nas zdjęcie Waszych zrealizowanych pomysłów na naukę przez zabawę!

  więcej
 • Pierwsze dni w szkole (rozwiązany)

  Wakacje już za nami! Zachęcamy was do wykonania, dowolną techniką plastyczną, pracy przedstawiającej pierwszy dzień w szkole. Czekamy na maile ze zdjęciami prac oraz wasze wspomnienia związane z tym okresem!

  więcej
 • Książka pytań (rozwiązany)

  Aby uniknąć niedomówień i zachęcić dzieci do rozmowy na „trudne tematy”, załóżcie Książkę Pytań o Poważne Sprawy. Za pomocą rysunku i tekstu wyjaśnijcie sobie te najtrudniejsze kwestie, o które nigdy nie było czasu i przestrzeni, by zapytać...

  więcej
 • Bez komputera (rozwiązany)

  Znajdźmy alternatywę dla komputera. Na pewno i wy macie sposób na wspólne spędzanie czasu, wolny od technologii. Wycinanki? Wydzieranki? A może wspólne lepienie z plasteliny?

  więcej
 • Słuchowisko (rozwiązany)

  W kształtowaniu nawyku czytania powinno znaleźć się wiele miejsca na zabawę. Pomaga w tym głośne czytanie ulubionych książek. A jeśli dodamy do tego podział na role, mamy prawdziwe słuchowisko. Jeśli i wy chcecie się pobawić literaturą, nagrajcie własne słuchowisko (używając smartfonu lub dyktafonu) i prześlijcie je do nas. Czekamy na najciekawsze pomysły!

  więcej
 • Mój magiczny bohater (rozwiązany)

  Jakiego najbardziej fantastycznego bohatera z czytanej przez was książki pamiętacie? A może sami próbowaliście wymyślić jakąś magiczną postać? Zachęcamy do przesłania nam sześcioczęściowego komiksu, w którym narysujcie go i opiszcie!

  więcej
 • Zabawy słowne (rozwiązany)

  Zabawy słowne to znakomity sposób na zajęcie głowy w samochodzie. Poniżej kilka propozycji dla Was!

  więcej
© CzasDzieci.pl 2023