W mieście » Wydarzenia dla dzieci » Weekend z Nelą Małą Reporterką i jej alpakami oraz tysiące zwierzaków na Animals Days


Weekend z Nelą Małą Reporterką i jej alpakami oraz tysiące zwierzaków na Animals Dayspowiększ

Weekend z Nelą Małą Reporterką i jej alpakami oraz tysiące zwierzaków na Animals Days

Wpis archiwalny
Data wydarzenia:
od piątku 6 kwietnia 2018 do niedzieli 8 kwietnia 2018

Miłośnicy zwierząt - będziecie zadowoleni!

 

W weekend 6-8 kwietnia tysiące cudownych zwierzaków czeka na Was na targach zoologicznych Animals Days 2018 w Ptak Warsaw Expo.

 

W programie m.in. wystawy psów, kotów, królików, kawii, zwierząt egzotycznych czy motyli. W specjalnej Strefie Peruwiańskiej z dziećmi spotka się natomiast Nela Mała Reporterka. Dziewczynka przedstawi wszystkim swoje urocze alpaki - Pepino i Limę. Nela będzie również podpisywać książki i pozować do zdjęć. Wydarzenie będzie świetną propozycją do rodzinnego spędzenia czasu w poświąteczny weekend.

 

Mnóstwo zwierzaków w jednym miejscu
Kochacie zwierzaki? Podczas targów zoologicznych będziecie mieli niezwykłą okazję by w jednym miejscu zobaczyć kilka dużych i imponujących wystaw, liczących w sumie kilka tysięcy okazów. Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych zaprezentuje się nawet 2 000 czworonogów, które powalczą o medale. Wolicie kotki? Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych pełna będzie kocich piękności. Najliczniej reprezentowane będą koty brytyjskie w różnych odmianach kolorystycznych oraz koty maine coon. Oglądać będzie można koty rosyjskie niebieskie, syberyjskie, norweskie leśne, selkirk rexy, koty tajskie czy bezwłose sfinksy petersburskie.

 

Nie zawiodą się fani tzw. świnek morskich, czyli kawii domowych - zobaczymy ponad 20 ras tych sympatycznych gryzoni - oraz królików. Na wystawie królików rasowych zaprezentowane zostaną aż 22 rasy. Niezwykłą atrakcją będzie Ministerstwo Motyli, czyli prawdziwa lekcja przyrody oraz niezwykła okazja do spotkania się oko w oko z żywymi, tropikalnymi motylami. Po specjalnym stoisku latać będzie ponad 50 kolorowych motyli. Piękne owady będą siadać na głowach i dłoniach odwiedzających. Nie zabraknie również zwierząt egzotycznych oraz akwariowych. W programie także m.in. wystawa szczurów.

 

Weekend z Nelą i alpakami
Wszystkie dzieci z pewnością ucieszy możliwość spotkania z Nelą Małą Reporterką - bohaterką programów podróżniczych TVP ABC i Radia RDC, autorką bestsellerowych książek podróżniczych. Nela nie tylko opowie o swoich najnowszych podróżach i będzie podpisywać książki, ale także, jak przystało na targi zoologiczne, zaprezentuje swoje dwie peruwiańskie alpaki - przesympatyczne Pepino i Limę, a także wiele innych alpak z hodowli. Zwierzęta będzie można pogłaskać, przytulić i nakarmić marchewką. Nela wraz z Pepino i Limą będą pozować też do pamiątkowych zdjęć z dziećmi.

 

2. Targi Zoologiczne Animals Days 2018 odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na wydarzenie dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z, i do, centrum Warszawy.

 

Szczegóły i bilety na animalsdays.pl.

Wpis archiwalny

organizator: Ptak Warsaw ExpoLubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Temat na Czasie

Otyłość wśród dzieci — jak z nią walczyć?

Otyłość wśród dzieci — jak z nią walczyć?

Polskie dzieci należą do najszybciej tyjących w całej Europie. Liczba dzieci z nadwagą w ciągu ostatniej dekady wzrosła o 100 %.  

Lato na Czasie

Aktywna wycieczka - dokąd się wybrać?

Aktywna wycieczka - dokąd się wybrać?

Wycieczka z dzieciakami powinna zaspokajać nie tylko ich zapotrzebowanie na aktywność fizyczną, ale i ciekawość.  

Nowinki

Po jedenaste: Nie bij!

Po jedenaste: Nie bij!

Kocham. Nie biję! To głośna kampania społeczna, zapoczątkowana w Polsce w 2006 roku, w którą z wielkim oddaniem zaangażowali się artyści,...  
2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

Rok 2017 w kinie zapowiada się co najmniej interesująco! Specjalnie dla Was wybraliśmy familijne filmy, które po prostu trzeba zobaczyć....  

Premiery kinowe na Czasie

2018 w kinie

2018 w kinie

Kolejne 20 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć! Sprawdźcie sami co czeka Was w kinie od lipca 2018! Wpisujcie w kalendarz, żeby nie przegapić!  

Konkurs na Czasie

Kto Ty jesteś?

Kto Ty jesteś?

Kto ty jesteś? - To projekt artystyczny skierowany do dzieci, które zapraszamy do dialogu z artystami, do ekspresji artystycznej, ale także do chwili refleksji. W ramach projektu odbędzie się szereg...  

W domu z dzieckiem

Aktywne dziecko1 Niemożliwi detektywi1 Gry Nasza Księgarnia1 Niezapominajka1 Domowa Akademia1 Pierwsze Książeczki1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czy poleciłbyś portal CzasDzieci.pl znajomym rodzicom?
zdecydowanie nie
raczej nie
nie mam zdania
raczej tak
zdecydowanie tak


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018