W mieście » Wydarzenia dla dzieci » Weekend z Nelą Małą Reporterką i jej alpakami oraz tysiące zwierzaków na Animals Days


Weekend z Nelą Małą Reporterką i jej alpakami oraz tysiące zwierzaków na Animals Dayspowiększ

Weekend z Nelą Małą Reporterką i jej alpakami oraz tysiące zwierzaków na Animals Days

Wpis archiwalny
Data wydarzenia:
od piątku 6 kwietnia 2018 do niedzieli 8 kwietnia 2018

Miłośnicy zwierząt - będziecie zadowoleni!

 

W weekend 6-8 kwietnia tysiące cudownych zwierzaków czeka na Was na targach zoologicznych Animals Days 2018 w Ptak Warsaw Expo.

 

W programie m.in. wystawy psów, kotów, królików, kawii, zwierząt egzotycznych czy motyli. W specjalnej Strefie Peruwiańskiej z dziećmi spotka się natomiast Nela Mała Reporterka. Dziewczynka przedstawi wszystkim swoje urocze alpaki - Pepino i Limę. Nela będzie również podpisywać książki i pozować do zdjęć. Wydarzenie będzie świetną propozycją do rodzinnego spędzenia czasu w poświąteczny weekend.

 

Mnóstwo zwierzaków w jednym miejscu
Kochacie zwierzaki? Podczas targów zoologicznych będziecie mieli niezwykłą okazję by w jednym miejscu zobaczyć kilka dużych i imponujących wystaw, liczących w sumie kilka tysięcy okazów. Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych zaprezentuje się nawet 2 000 czworonogów, które powalczą o medale. Wolicie kotki? Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych pełna będzie kocich piękności. Najliczniej reprezentowane będą koty brytyjskie w różnych odmianach kolorystycznych oraz koty maine coon. Oglądać będzie można koty rosyjskie niebieskie, syberyjskie, norweskie leśne, selkirk rexy, koty tajskie czy bezwłose sfinksy petersburskie.

 

Nie zawiodą się fani tzw. świnek morskich, czyli kawii domowych - zobaczymy ponad 20 ras tych sympatycznych gryzoni - oraz królików. Na wystawie królików rasowych zaprezentowane zostaną aż 22 rasy. Niezwykłą atrakcją będzie Ministerstwo Motyli, czyli prawdziwa lekcja przyrody oraz niezwykła okazja do spotkania się oko w oko z żywymi, tropikalnymi motylami. Po specjalnym stoisku latać będzie ponad 50 kolorowych motyli. Piękne owady będą siadać na głowach i dłoniach odwiedzających. Nie zabraknie również zwierząt egzotycznych oraz akwariowych. W programie także m.in. wystawa szczurów.

 

Weekend z Nelą i alpakami
Wszystkie dzieci z pewnością ucieszy możliwość spotkania z Nelą Małą Reporterką - bohaterką programów podróżniczych TVP ABC i Radia RDC, autorką bestsellerowych książek podróżniczych. Nela nie tylko opowie o swoich najnowszych podróżach i będzie podpisywać książki, ale także, jak przystało na targi zoologiczne, zaprezentuje swoje dwie peruwiańskie alpaki - przesympatyczne Pepino i Limę, a także wiele innych alpak z hodowli. Zwierzęta będzie można pogłaskać, przytulić i nakarmić marchewką. Nela wraz z Pepino i Limą będą pozować też do pamiątkowych zdjęć z dziećmi.

 

2. Targi Zoologiczne Animals Days 2018 odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na wydarzenie dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z, i do, centrum Warszawy.

 

Szczegóły i bilety na animalsdays.pl.

Wpis archiwalny

organizator: Ptak Warsaw Expo


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »
Dlaczego warto czytać dzieciom przed snem?

Dlaczego warto czytać dzieciom przed snem?

Wspólne czytanki na dobranoc powinny stanowić obowiązkowy punkt w harmonogramie dnia każdej rodziny. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego, przedstawiamy korzyści płynące z czytania maluchom przed...  

Jesień na Czasie

Bajki o jesieni - top 6

Bajki o jesieni - top 6

Przygotowaliśmy dla Was zestaw krótkich bajek o jesieni. Na ich podstawie warto porozmawiać z dziećmi o tej porze roku.  

Nowinki

Familijne Żłobki

Familijne Żłobki

Familijny Wrocław zaprasza do udziału w rozpoczynającym się naborze do nowo powstałych żłobków w ramach projektu „Familijne Pitagorasy”...  
Z dzieckiem do restauracji

Z dzieckiem do restauracji

Najeżone trudnościami logistycznymi eskapady do miejsc, gdzie najmłodsi nie są mile widziani, a może alternatywa niedzielnego obiadu, równie...  

Musisz tam być

World Travel Show

World Travel Show

W specjalnej Strefie Arktycznej na dzieci czekać będzie Nela Mała Reporterka.  

W domu z dzieckiem

Knock Nocky1 Gry Nasza Księgarnia1 Niezapominajka1 Domowa Akademia1 Pierwsze Książeczki1 Prezenty1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018