W mieście » Wydarzenia dla dzieci » Weekend z Nelą Małą Reporterką i jej alpakami oraz tysiące zwierzaków na Animals Days


Weekend z Nelą Małą Reporterką i jej alpakami oraz tysiące zwierzaków na Animals Dayspowiększ

Weekend z Nelą Małą Reporterką i jej alpakami oraz tysiące zwierzaków na Animals Days

Wpis archiwalny
Data wydarzenia:
od piątku 6 kwietnia 2018 do niedzieli 8 kwietnia 2018

Miłośnicy zwierząt - będziecie zadowoleni!

 

W weekend 6-8 kwietnia tysiące cudownych zwierzaków czeka na Was na targach zoologicznych Animals Days 2018 w Ptak Warsaw Expo.

 

W programie m.in. wystawy psów, kotów, królików, kawii, zwierząt egzotycznych czy motyli. W specjalnej Strefie Peruwiańskiej z dziećmi spotka się natomiast Nela Mała Reporterka. Dziewczynka przedstawi wszystkim swoje urocze alpaki - Pepino i Limę. Nela będzie również podpisywać książki i pozować do zdjęć. Wydarzenie będzie świetną propozycją do rodzinnego spędzenia czasu w poświąteczny weekend.

 

Mnóstwo zwierzaków w jednym miejscu
Kochacie zwierzaki? Podczas targów zoologicznych będziecie mieli niezwykłą okazję by w jednym miejscu zobaczyć kilka dużych i imponujących wystaw, liczących w sumie kilka tysięcy okazów. Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych zaprezentuje się nawet 2 000 czworonogów, które powalczą o medale. Wolicie kotki? Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych pełna będzie kocich piękności. Najliczniej reprezentowane będą koty brytyjskie w różnych odmianach kolorystycznych oraz koty maine coon. Oglądać będzie można koty rosyjskie niebieskie, syberyjskie, norweskie leśne, selkirk rexy, koty tajskie czy bezwłose sfinksy petersburskie.

 

Nie zawiodą się fani tzw. świnek morskich, czyli kawii domowych - zobaczymy ponad 20 ras tych sympatycznych gryzoni - oraz królików. Na wystawie królików rasowych zaprezentowane zostaną aż 22 rasy. Niezwykłą atrakcją będzie Ministerstwo Motyli, czyli prawdziwa lekcja przyrody oraz niezwykła okazja do spotkania się oko w oko z żywymi, tropikalnymi motylami. Po specjalnym stoisku latać będzie ponad 50 kolorowych motyli. Piękne owady będą siadać na głowach i dłoniach odwiedzających. Nie zabraknie również zwierząt egzotycznych oraz akwariowych. W programie także m.in. wystawa szczurów.

 

Weekend z Nelą i alpakami
Wszystkie dzieci z pewnością ucieszy możliwość spotkania z Nelą Małą Reporterką - bohaterką programów podróżniczych TVP ABC i Radia RDC, autorką bestsellerowych książek podróżniczych. Nela nie tylko opowie o swoich najnowszych podróżach i będzie podpisywać książki, ale także, jak przystało na targi zoologiczne, zaprezentuje swoje dwie peruwiańskie alpaki - przesympatyczne Pepino i Limę, a także wiele innych alpak z hodowli. Zwierzęta będzie można pogłaskać, przytulić i nakarmić marchewką. Nela wraz z Pepino i Limą będą pozować też do pamiątkowych zdjęć z dziećmi.

 

2. Targi Zoologiczne Animals Days 2018 odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na wydarzenie dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z, i do, centrum Warszawy.

 

Szczegóły i bilety na animalsdays.pl.

Wpis archiwalny

organizator: Ptak Warsaw Expo


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Temat na Czasie

5 sposobów na pielęgnowanie więzi międzypokoleniowych

5 sposobów na pielęgnowanie więzi międzypokoleniowych

Dzieci uwielbiają słuchać historii swoich krewnych. Opowieści wzmacniają więzi. Jak wpleść je w codzienność? Dowiedz się tego przy okazji święta Dziadków.  

Temat na Czasie

W maju maluchy polecą w Kosmos

W maju maluchy polecą w Kosmos

Po niezaprzeczalnym sukcesie Sensorycznego Labiryntu Muzycznego, Teatr Małego Widza postanawia stworzyć kolejną instalację muzyczno-teatralną dla najmłodszych.  

Nowinki

Cudowne dzieci i muzyka - czyli o tym, czego nie można zmarnować

Cudowne dzieci i muzyka - czyli o tym, czego nie można zmarnować

Zacznę dość odważnie, bo zamiast wstępu do cyklu artykułów o muzyce i dzieciach zaproponuję czytelnikom eksperyment. Wyobraźmy sobie...  
2019 w kinie - 23 filmy dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

2019 w kinie - 23 filmy dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

Zapowiada się, że rok 2019 w kinie będzie niesamowity! Już dawno nie było takiej lawiny kinowych przyjemności! To trzeba będzie zobaczyć!...  

Filmy na Czasie

2019 w kinie

2019 w kinie

Przedstawiamy Wam 23 filmy animowane i familijne które pojawią się w kinach w 2019 - a to jeszcze nie wszystko co ten rok przyniesie w kinie, więc sprawdzajcie nasze aktualizacje!  

W domu z dzieckiem

Gry Nasza Księgarnia1 Niezapominajka1 Pierwsze Książeczki1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019