Rozrywka dla dzieci » Czytanki

Wszystkie [674]

Wierszyki [125]Bajki i Baśnie [21]Piosenki [43]Tradycje i Zwyczaje [5]Polecane Książki - fragmenty [3]Wierszyki Okolicznościowe [24]Boże Narodzenie [67]Dzień Babci i Dziadka [52]Rafał Lasota - wiersze [33]Twórczość Czytelników [14]Rymowanki, wyliczanki dla dzieci [48]Bajki zachodniosłowiańskie [10]Życzenia, wierszyki Wielkanocne [16]Karol Stawowczyk - wiersze [8]Zagadki [29]Angielskie rymowanki [14]Łamańce językowe [16]Wyliczanki [20]Urodzinowe wierszyki dla dzieci [8]Ćwiczenia logopedyczne [10]Wierszyki o wiośnie [10]Wierszyki o zimie [10]Kołysanki [19]Wierszyki na Dzień Dziecka [10]Urodzinowe wierszyki dla mamy [10]Mariusz Szwonder - "Mały Świat" © [28]"Sto wierszyków do ćwiczenia głosek w trudnych zestawieniach" - Elżbieta i Witold Szwajkowscy [3]Krasicki dzieciom [8]Jacek Jakubowski - wiersze dla dzieci © [5]Walentynki [4]
Biały proszek ten magiczny, Z niego ciasto i chleb śliczny! Czy razowa, czy też biała, Do pieczenia doskonała.... czytaj więcej »
Są okrągłe, srebrne, złote, Jakie tylko ma ochotę Włożyć mama, ciocia, babcia... I nie mówię tu o kapciach! W uszach pięknie je pokazać - Paniom często się to zdarza.... czytaj więcej »
Czarny, lub niebieski; Rozmaite kreski Cyfry lub litery Pisze w sposób szczery.... czytaj więcej »
Klawiatura plus monitor, w monitorze cuda! Gry i filmy, też piosenek posłuchać się uda. W biurach, w domach, w sklepach także, to narzędzie pracy Lecz nie tylko - do zabawy też posłużyć raczy!... czytaj więcej »
Dryń, dryń, dryń! Pik, pik, pik! Odbierz mą słuchawkę w mig! Jak odbierzesz, "halo" mów, A w rozmowie nie szczędź słów!... czytaj więcej »
Kartek może mieć bez liku, Lecz nie rysuj w niej chłopczyku! Tam historie są nie lada, Kto przeczyta, sam wybada!... czytaj więcej »
Zwykle jest okrągły, jak stokrotki środek, Ma młodszego brata - na imię mu spodek. Jak on do jedzenia przydaje się nieźle: Połóż na nim ciasto, kartofle lub knedle...... czytaj więcej »
1. Ile możesz zjeść jajek na czczo?   2. Zagadka Einsteina: Pięć osób mieszka w pięciu domkach, z których każdy ma inny kolor. Wszyscy palą pięć różnych marek papierosów i piją pięć... czytaj więcej »
1. Co to za rzeka, która czytana od tyłu daje nazwę ryby? 2. Papież tego nie używa, a mąż daje żonie? 3. Kto mówi wszystkimi językami świata?     Odpowiedzi:   1.... czytaj więcej »
1. Wyobraź sobie, że jesteś pilotem samolotu. W Warszawie wsiadło 24 osób, w Krakowie 5, a wysiadło 12. W Poznaniu doszło jeszcze 8. Ile lat ma pilot?   2. Lekarz zapisał pacjentowi... czytaj więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

Premiera na Czasie

Mądre i przepięknie zilustrowane książeczki o zwierzętach. Leyla Fontaine jest prawnuczką słynnego autora bajek Jeana de La Fontaine’a. Mieszka w domu z dziewięcioma niesfornymi zwierzętami: pająkiem,...  

Premiera na Czasie

Znacie już Misię? To wesoła siedmiolatka, która wraz z rodzicami i ukochanym pieskiem Popikiem mieszka w niewielkim miasteczku. Ma rude włosy, pełne radości oczy, a na jej buzi można doliczyć się kilkunastu...  

Konkurs na Czasie!

Advertisement

Impreza na Czasie

W domu z dzieckiem

Doktor Misia Clifford Winx! Kapitan Nauka Rodzinne wakacje Domowa Akademia Książki dla dzieci EkoRodzice radzą

Sonda – Czas Dzieci

Jaki jest wiek Twojego Dziecka?
Twój głos pomoże nam lepiej wyprofilować nasze informacje.
do 3 latek
od 3 do 7 lat
od 7 do 10 lat
od 10 do 14 lat
powyżej 14 lat


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2017