Aktualności

Jake i piraci z Nibylandii - już na DVD!

 

 

 

„Jake i piraci z Nibylandii” – nowy tytuł w serii Disney Junior
już od dziś w sprzedaży na DVD!


Obierz kurs na przygodę u wybrzeży Nibylandii! Już od 21 października do sklepów zawija pierwsze wydanie na DVD uwielbianego przez dzieci serialu „Jake i piraci z Nibylandii”.

 


„Jake i Piraci z Nibylandii" to serial animowany dla dzieci od 2 do 7 lat, emitowany od czerwca na kanale Disney Junior. Opowiada o ekscytujących przygodach trójki młodych piratów, Jake’a, Izy i Fajtka, próbujących przechytrzyć kapitana Haka i jego towarzysza Swątka – dwójkę czarnych charakterów dobrze znanych z klasycznego filmu Disneya „Piotruś Pan”. Aby ich pokonać, potrzebna będzie praca zespołowa, spryt oraz magiczny pył. Na młodych widzów czeka mnóstwo zawadiackich przygód, muzyki i dobrej zabawy!

 

Tak jak wszystkie propozycje Disney Junior, serial „Jake i Piraci z Nibylandii" powstał w oparciu o program wczesnego nauczania, który sprzyja rozwijaniu u dzieci umiejętności emocjonalnych i społecznych, a także uczy samodzielnego myślenia. W serialu pojawiają się m.in. zagadnienia matematyczne – stworzono wiele okazji do liczenia oraz rozpoznawania wzorów, kształtów, wielkości i odległości. Ważnym przesłaniem jest praca zespołowa – Jake i jego załoga wspierają się nawzajem, stając się wzorem do naśladowania. Gratką dla małych i dużych fanów pirackich klimatów jest tło muzyczne serialu, będące oryginalną „piracką muzyką rockową” w wykonaniu zespołu The Never Land Pirate Band, który tworzą Loren Hoskins oraz Kevin Hendrickson. Ich animowane wcielenia, Sharky i Bones, pojawiają się w każdym odcinku serialu, śpiewając pirackie rymowanki.


„Jake i piraci z Nibylandii: Ahoj, kamraci” to aż 162 minuty pirackiej przygody! Na płycie znajdują się następujące odcinki:


1. Draka z kapeluszem Haka/ Ucieczka z Dymiącej Góry
2. Ukryć kryjówkę/ Muszla do kolekcji
3. Piracka układanka Izy/ Zawody w Nibylandii
4. Szalona jazda/ Nigdy nie mów nigdy
5. Zatopiony skarb Fajtka/ Złota rybka Fajtka
6. Szczęśliwy dzień Haka/ Wracający kijek
7. Podniebna przygoda/ Łajbek daje nauczkę

 

Disney Junior to seria DVD przeznaczona dla dzieci w wieku 2-7 lat, w skład której wchodzą ciepłe i pełne humoru interaktywne seriale z ulubionymi, znanymi z telewizji bohaterami Disneya. Każdy serial wspiera różne aspekty rozwoju malucha: fizyczny, emocjonalny, społeczny oraz poznawczy. Pobudza samodzielne myślenie, kreatywność, wyobraźnię, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, jednocześnie dostarczając mu mnóstwo zabawy. Seria świetnie sprawdza się także w nauce języka angielskiego, ponieważ każde wydanie DVD zawiera polski i angielski dubbing.

 


W serii Disney Junior dostępne są następujące tytuły:


1. Przyjęcie niespodzianka
2. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Radosny rajd
3. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Impreza na plaży
4. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Butik Minnie
5. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawa na świeżym powietrzu
6. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wyprawa na Marsa
7. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Bal maskowy
8. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Dawno, dawno temu
9. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Detektyw Minnie
10. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wesoła ciuchcia
11. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wielki wyścig balonów
12.Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z kolorami
13. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z liczbami
14. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zwariowany dzień
15. Złota Rączka: Wieczór filmowy
16. Złota Rączka: Zielona drużyna
17. Złota Rączka: Motocyklowa przygoda
18. Złota Rączka: Wielki wyścig
19. Złota Rączka: Wielka budowa
20. Mali Einsteini: Misja w Europie
21. Jake i piraci z Nibylandii: Ahoj, kamraci!

 

Cena każdego tytułu w serii: 29,99 zł.


 

Aktualności – pozostałe:

 • Lato pełne frajdy z Disney Junior!

  Już od 5 sierpnia w serii dla najmłodszych Disney Junior dostępnych jest 10 nowych tytułów. Na superzabawę zapraszają bohaterowie „Klubu Przyjaciół Myszki Miki”, „Złotej Rączki” i „Małych Einsteinów”!

  więcej
 • Disney Junior od 17 czerwca na DVD!

  Seria DVD dla najmłodszych Playhouse Disney zmienia się w Disney Junior! Już 17 czerwca do sklepów trafi 9 tytułów w zupełnie nowych, kolorowych pudełkach. Na dzieci czekać będą znani i lubiani bohaterowie Disneya: Myszka Miki, Donald, Minnie, Goofy, Maniek Złota Rączka oraz nowi przyjaciele: agent Oso, Słoniochód i Skuterka.

  więcej
 • Listopadowe premiery Playhouse Disney

  Ulubieni bohaterowie Disneya z serii dla najmłodszych „Playhouse Disney” zapraszają na nowe przygody!

  więcej
 • Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z liczbami - nowość Playhouse Disney

  „Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z liczbami” to wspaniała okazja dla każdego przedszkolaka na wkroczenie w wyjątkowy świat matematyki! Już 22 października będzie miała miejsce kolejna premiera w serii Playhouse Disney na DVD.

  więcej
 • Jesień z PLAUHOUSE DISNEY!

  17 i 27 września kolejne premiery na DVD z serii Playhouse Disney. Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś: (W pogoni za tęczą), Klub Przyjaciół Myszki Miki: (Zwariowany dzień) i Złota Rączka: (Wieczór filmowy) to kolejna okazja dla każdego przedszkolaka na przeżycie cudownych przygód z naszymi bohaterami.

  więcej
 • 6 sierpnia kolejna premiera w serii Playhouse Disney na DVD

  Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś: Cuda Natury to wyjątkowa okazja na wkroczenie we wspaniały świat nauki i zabawy. Już 6 sierpnia będzie miała miejsce kolejna premiera w serii Playhouse Disney na DVD.

  więcej
 • Wakacyjne nowości w serii Playhouse Disney na DVD

  Od 9. lipca można nabyć kolejne wydania DVD z przygodami ulubionych bohaterów Klubu Przyjaciół Myszki Miki (Wyprawa na Marsa) oraz seriali Złota Rączka (Wielki wyścig) i Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś (Superbohaterowie).

  więcej
 • Czerwcowe nowości w serii Playhouse Disney

  Już 4. czerwca pojawią się na DVD kolejne przygody bohaterów Klubu Przyjaciół Myszki Miki (Zabawa na świeżym powietrzu, Butik Minnie) oraz serialu Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś (Pomocni detektywi).

  więcej
 • Kolejne premiery DVD z serii Playhouse Disney już 7. maja

  7. maja to data kolejnych wiosennych premier w serii Playhouse Disney na DVD: Mali Einsteini: Wiosna wkoło, Mali Einsteini: Misja w Ameryce, Złota Rączka: Urodziny Mańka oraz Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś: Sport to jest to...

  więcej
 • Marzec z nowościami Playhouse Disney

  Prezentujemy najnowszą serię doskonałych zabaw edukacyjnych... Playhause Disney, które teraz dostępne są na DVD. Nowości ukażą się na rynku już w marcu!

  więcej

Rodzice piszą

Mama 3-letniego Janka :

Jestem mamą Janka, który skończył w styczniu 3 latka i przekazuję moje spostrzeżenia związane z obserwacją dziecka w trakcie oglądania bajek. Bajeczka: "Mali Enstaini" - dziecko było całkowicie pochłonięte oglądaniem... »

Rodzic 7-latka:

Przedstawiam opinię tak dziecka jak i swoja własną, na temat półtoragodzinnego spotkania z kreskówkami Playhouse Disney. Dziecko przedszkolne w wieku lat 7 (zerówka) miało już kontakt z kanałem Disney w telewizji kablowej... »

Magda, mama 3-letniej Martynki:

Playhouse Disney jest wspaniałą formą rozrywki dla każdego przedszkolaka, a nam - mamusiom, daje niepowtarzalną możliwość połączyć naukę z zabawą. A przecież nie od dziś wiadomo, ze w sposób przyjemny nawet najtrudniejsze... »

Alina, mama Janka:

Bajeczki zachwyciły dziecko, moim subiektywnym zdaniem - prócz pięknej grafiki i muzyki bajki zwracają uwagę tematyką oraz "kulturalnymi" dialogami. Dla rodziców jest to niezwykle ważne, gdyż mają świadomość, że zostawiając... »

ciocia 4,5-letniej M:

Marysia (4,5)zainteresowała się historyjkami i obejrzała je ze zrozumieniem. Myślę, że dzieci w jej wieku to odpowiedni adresat bajek z serii... »

Ewelina:

"Puchatkową dobranockę" poleciłabym dzieciom od czwartego roku życia. Moja dwuipółletnia Zuzia niewiele zrozumiała z bajki i zupełnie nie była w stanie wychwycić fabuły. Raczej przyciągały jej uwagę postaci,... »

Grzegorz, tata Marysi:

Bardzo fajny portal dla rodziców, a przede wszystkim dla dzieciaków. Można na nim znalezć wiele ciekawych wiadomości,wydarzeń oraz nowości. Oglądaliśmy z córka Marysią bajki na płycie dvd, były bardzo ciekawe i dostarczyły... »

Napisz komentarz:
© CzasDzieci.pl 2018