Warszawa

Czas przed ekranami - konkurs dla rodziców (zakończony)

Korzystanie z nowoczesnych technologii jest dla dzieci atrakcyjne i wciągające. Zadaniem rodziców jest monitorowanie czasu spędzanego przed ekranami oraz zachęcanie do rozsądnego ich użytkowania.


W artykule "Czas przed ekranami. Jak rodzice mogą go monitorować?" przedstawiamy kilka podpowiedzi dla rodziców. Przeczytaj artykuł, sprawdź swoją wiedzę w poniższym quizie i weź udział w konkursie!

 

 

Zadanie konkursowe:

  1. Przeczytaj uważnie artykuł "Czas przed ekranami. Jak rodzice mogą go monitorować?"
  2. Sprawdź swoją wiedzę i ROZWIĄŻ QUIZ "Czas przed ekranami"
  3. Napisz nam na jakie tematy chciałbyś znaleźć artykuły na CzasDzieci.pl. Swoje zgłoszenie wyślij na adres podany na dole strony. Zgłoszenie wyślij z adresu mailowego który podałeś pod quizem.

 

Do wygrania:

Zestawy książek od wydawnictwa BIS:

"Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów" oraz "Pluszowy zajączek"

 

 

Konkurs potrwa do dnia 18 lutego 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 20 lutego 2020.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy10@czasdzieci.pl