Warszawa

Mój czas z Babcią i Dziadkiem (zakończony)

Dla każdego z nas słowa „babcia” i „dziadek” znaczą coś innego, każdy z nas ma też z nimi związane inne wspomnienia. Dla jednych dziadkowie kojarzą się z wakacjami na wsi i najpyszniejszym ciastem na świecie, dla innych są wspomnieniem dalekich podróży i szalonych przygód lub też niesamowitych zabaw w domowym zaciszu, bądź niezapomnianych wspomnień ze wspólnej lektury. Czym dla Was jest czas z Babcią i Dziadkiem? 

 

 

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

 

Zadanie konkursowe:

  • Przygotuj listę TO DO - Mój czas z babcią i dziadkiem. Napisz na niej co najbardziej lubisz robić z dziadkami, lub co najbardziej chciałbyś zrobić i krótko uzasadnij.
  • Swoje listy wysyłajcie na adres podany na dole strony.

 

Do wygrania:

Na autorów najciekawszych zgłoszeń czekają zestawy książek od wydawnictwa Tekturka!

 

  • Hej, Przedziadku! - Paul McCartney

 

 

  • Ekspres Polarny - Chris Van Allsburg

Konkurs trwa do 26 stycznia.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 28 stycznia 2020.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy13@czasdzieci.pl.