W mieście » Wydarzenia dla dzieci » Nowinki » Inca Play w maju


Inca Play w majupowiększ

Inca Play w maju

W Inca Play pomimo zawieszenia działalności operacyjnej dużo się dzieje.
Czy widzieliście nasze zdjęcia z wyprowadzki, demontaży i placu budowy jaki powstał na Naszej powierzchni? Jak nie to koniecznie zajrzyjcie na Nasz profil na facebooku i instagramie. Te wszystkie zmiany wywołują u nas lekki smutek, ponieważ przez 14 lat tworzyliśmy dla Was to wspaniałe miejsce, gdzie wszyscy razem spędzaliśmy tu miłe chwile.

 

Prace projektowe i remontowe w toku, a my nie próżnujemy, bierzemy udział w różnych akcjach, imprezach, również charytatywnych.

Ostatnio 22 kwietnia dostaliśmy zaproszenie na Koncert Charytatywny „Gramy dla Zosi“ do Wiskitek, wraz z Naszą stonogą Zielinką udaliśmy się tam, aby wspomóc zbiórkę środków niezbędnych na rehabilitację. Wspólnie z innymi wolontariuszami i  mieszkańcami zebraliśmy ponad 33 000 PLN, trzymamy mocno kciuki za Zosię i zapraszamy Was do wspierania tej akcji  https://www.facebook.com/Gramy-dla-Zosi-178204306311421/ . A My będziemy się przypominać w kwestii Zosi, bo jej walka cały czas trwa.

 

Ponadto, Nasza animatorka Alicja postanowiła pożegnać się ze swoimi długimi włosami i przekazać je dla Fundacji Rak'n'Roll. Piękny gest. Jesteśmy z Niej bardzo dumni!

29 kwietnia wzieliśmy udział w Kids Challenge organizowanym przez Egurrola Dance Kids w CH Blue City.  Animatorka Inca Play umilała dzieciom czas w przerwach między  występami tanecznymi. Nie zabrakło stonogi Zielinki, która kibicowała dzielnym, małym tancerzom i chętnie bawiła się ze wszystkimi dziećmi na scenie.

 

19 maja Nasza Sala Zabaw  będzie obecna na Warszawskim Dniu Zwierząt na Agrykoli. Zachęcamy Was do zbiórki kocy, karm, smyczy i wszystkich innych rzeczy jakie przyjdą Wam do głowy, abyśmy mogli wspólnie wesprzeć event nie tylko zabawą, ale też produktami jakich potrzebują zwierzęta. Nasze biuro mieści się nadal na 4 piętrze w centrum handlowym Blue City, jeżeli nie zdołacie przywieźć wsparcia do naszego biura, zapraszamy Was 19 maja na event, Zielinka i nasi animatorzy pobawią się z Waszymi dziećmi.

 

W dniach 24-26 maja będziemy obecni w CH Blue City na poziomie -1 z okazji Światowego Dnia Dziecka.

Wkrótce na stronie CH Blue City szczegóły eventu, ale na pewno spodoba Wam się ich propozycja, co roku zaskakują nas świetnymi atrakcjami dla dzieci, w końcu to najbardziej rodzinne centrum handlowe w Warszawie.

 

Jak pogoda dopisze to 26 maja pojawimy się również na Dniach Rodziny na Woli z Naszą maskotką, którą dzieci kochają i uwielbiają.

Sala Zabaw Inca Play
Wizytówka organizatora:

Sala Zabaw Inca Play

Al. Jerozolimskie 179 C.H. Blue City, (poziom +4),
02-222 Warszawa

tel.: 22 311 75 11

Wyślij wiadomość »

incaplay.pl/pl/o-nasLubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

Temat na Czasie

Sezon na kleszcze

Sezon na kleszcze

Coraz częściej spędzamy wolny czas w parku czy w lesie. Musimy jednak uważać na kleszcze. W tym roku jest ich szczególnie dużo. Jak zatem uchronić nasze pociechy przed kleszczami?  

Nowinki

KONKURS dla newsletterowiczów

KONKURS dla newsletterowiczów

W każdym tygodniu rozdajemy nowe zaproszenia na wydarzenia kulturalne! Może już jutro Twoje imię znajdzie się na liście szczęśliwców....  
Pomysł na prezent, który zawsze będzie... "na czasie"!

Pomysł na prezent, który zawsze będzie... "na czasie"!

ak wybrać idealny prezent dla dziecka? Okazji do obdarowania najmłodszych jest wiele: urodziny, imieniny, Pierwsza Komunia? Dorośli szukają...  

Awantura!

Co robić, gdy dziecko nie chce się ubrać?

Co robić, gdy dziecko nie chce się ubrać?

Każdy rodzic choć raz doświadczył w swojej rodzicielskiej karierze następującej sytuacji: wstajesz rano, w pośpiechu, spóźniona/y.  

Warto wiedzieć

Typowe i nietypowe objawy ząbkowania

Typowe i nietypowe objawy ząbkowania

Ząbkowanie to trudny etap zarówno dla niemowląt, jak i ich opiekunów. Początkujący rodzice często zadają sobie wiele pytań: jak rozpoznać, że zaczęło się ząbkowanie? Czym się objawia?  

W domu z dzieckiem

Gry Nasza Księgarnia1 Pamiętnik Zuzy Łobuzy1 Pierwsze Książeczki1 Niezapominajka1 Domowa Akademia1

Sonda – Czas Dzieci

Jaki jest wiek Twojego Dziecka?
Twój głos pomoże nam lepiej wyprofilować nasze informacje.
do 3 latek
od 3 do 7 lat
od 7 do 10 lat
od 10 do 14 lat
powyżej 14 lat


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018