Strefa rodzica » Artykuły » KidiHub, czyli używane, stylowe rzeczy dla dzieci w jednym miejscu

KidiHub, czyli używane, stylowe rzeczy dla dzieci w jednym miejscu

Wyobraźcie sobie, że, buszując po Internecie, trafiliście na zdjęcie ślicznej dziecięcej bluzy. „Moja pociecha musi ją mieć!” – myślicie. Ubranie jest markowe, dobrej jakości i idealnie wpasowuje się w Wasze poczucie stylu. Jednak okazuje się, że cena bluzy jest bardzo wysoka, a promocje dawno się skończyły. Co zrobić? Zrezygnować? Ależ skąd! Wystarczy zalogować się na portalu KidiHub, a wymarzony produkt może trafić w Wasze ręce! Jesteście ciekawi w jaki sposób? Czytajcie dalej!

 


Dziecięce rzeczy z drugiej ręki w jednym miejscu


Ewa i Michał to pomysłowi rodzice trójki urwisów, którzy, bazując na własnych doświadczeniach zakupowych, postanowili ułatwić życie… innym rodzicom! Zaobserwowali, jak opiekunowie wybierają ubrania i akcesoria dla swoich dzieci. Okazało się, że współcześni rodzice są bardzo rozsądni i praktyczni, dlatego często kupują rzeczy z tzw. „drugiej ręki”. Opłaca się to zarówno kupcowi (bo nie przepłaca), jak i sprzedającemu (bo pozbywa się rzeczy, z których jego dziecko wyrosło i zyskuje środki na nowe produkty).


Na bazie tych spostrzeżeń Ewa i Michał stworzyli platformę internetową KidiHub.com dla przedsiębiorczych rodziców z całej Polski! Za jej pośrednictwem można kupić lub sprzedać używane, jakościowe ubrania, zabawki i sprzęty dziecięce.

 


Jak to działa?


Przede wszystkim: szybko, łatwo i przyjemnie. Możecie zapomnieć o stracie czasu podczas przebijania się przez setki nieciekawych ofert, drogich wysyłkach, niepotrzebnych kosztach i mozolnym wystawianiu przedmiotów na aukcji. I, co ważne, wszystko odbywa się całkowicie bezpłatnie.


Wystarczy założyć konto na KidiHub.com, a następnie stworzyć wygodne skróty dla każdego ze swoich dzieci. Informacje jakie przy tym podacie (wiek, rozmiar ubrania, rozmiar buta) zostaną zapamiętane przez system i zachowane pod imieniem dziecka lub inną, wybraną przez Was nazwą. Potem już tylko jedno kliknięcie w przycisk skrótu, a zawartość portalu zostanie dopasowana do Waszych potrzeb. Proste? Proste!

 

 

Kupuj i sprzedawaj z przyjemnością


Za pośrednictwem platformy KidiHub.com możecie nie tylko kupować, ale i sprzedawać produkty. Wasze dziecko wyrosło z ubranka? Zakupiona wcześniej książka została już dawno przeczytana? A może maluch nie interesuje się już zabawką? Zamiast gromadzić zbędne akcesoria w domu, możecie uszczęśliwić nimi inną rodzinę! To tak samo proste jak zakupy. Wystarczy załączyć zdjęcie Waszego produktu np. z Instagrama, wyznaczyć cenę i… gotowe! Bez zbędnych formalności i opłat!


Zalety platformy internetowej KidiHub:

 

  • gwarancja zakupu produktów ulubionych marek – bez konieczności zastępowania ich akcesoriami typu „no name”,
  • korzystanie z platformy jest proste i bezpłatne,
  • wystarczy jedno kliknięcie, a wyszukiwarka znajdzie produkty spersonalizowane, dopasowane do Waszych potrzeb – nie trzeba przebierać wśród setki ofert,
  • czytelna, jasna i uporządkowana komunikacja nabywcy ze sprzedającym dzięki takim narzędziom jak czat,
  • możliwość targetowania po lokalizacji – rodzice mogą kupować i sprzedawać produkty w swojej okolicy, dostarczać i odbierać je osobiście, dzięki czemu unikną np. kolejki na poczcie,
  • dzięki funkcji „Obserwuj” rodzice mogą otrzymywać powiadomienia o nowo wystawionych przedmiotach przez ich ulubionych sprzedających.


Przedsiębiorczy rodzice, łączcie się!


KidiHub.com to nie tylko zwykła platforma zakupowa – to przyjazna społeczność łącząca rodziców z całej Polski, którzy pragną mądrze dysponować domowym budżetem i dbają o wysoką jakość produktów dla swoich pociech. Gorąco zachęcamy, by dołączyć do kolorowego, stylowego świata KidiHub i wzajemnie uprzyjemnić sobie zakupowe życie!


Lubisz CzasDzieci.pl?
Zobacz także: Ulubione programy edukacyjne dla dzieci więcej » x
Zobacz » Artykuły
Ulubione programy edukacyjne dla dzieci

Ulubione programy edukacyjne dla dzieci

Tym razem postanowiliśmy stworzyć listę najlepszych edukacyjnych programów dla dzieci (i rodziców). Oczywiście nadal jednak twierdzimy, że nie powinny one zupełnie wypierać aktywności ruchowej i spotkań z rówieśnikami :-) więcej »
Jak mądre aktywności stymulują rozwój dziecka - czyli premiera nowej serii KsiążkoGry od wydawnictwa Nowa Era

Jak mądre aktywności stymulują rozwój dziecka - czyli premiera nowej serii KsiążkoGry od wydawnictwa Nowa Era

Rodzicu, od teraz Twoje dzieci już nigdy nie będą się nudzić! Mają ochotę na czytanie, grę planszową albo memo? Chcą się pobawić w rozwiązywanie zagadek? A może po prostu są w filozoficznym nastroju? Wydawnictwo Nowa Era i kultowy magazyn Świerszczyk prezentują nową serię KsiążkoGry, którą pokochają dzieci i rodzice. więcej »
Jak skutecznie wyegzekwować alimenty?

Jak skutecznie wyegzekwować alimenty?

Większość rodziców wie, że wyrok ustalający alimenty jest dopiero pierwszym krokiem w uzyskaniu alimentów. Sam wyrok - choć nakłada na osobę zobowiązaną obowiązek uiszczania alimentów - nie spowoduje niestety ich automatycznego przekazania uprawnionemu dziecku. więcej »
Jak pomalować pokój dziecka, aby zmotywować je do nauki?

Jak pomalować pokój dziecka, aby zmotywować je do nauki?

Niezależnie od tego, czy jesteśmy rodzicami maluszka, czy starszaka, kilkulatka czy nastolatka, musimy otoczyć dziecko kreatywną, przyjazną przestrzenią. więcej »
Już jest druga edycja wydania specjalnego KUKBUK Dzieciaki
Patronat CzasDzieci.pl

Już jest druga edycja wydania specjalnego KUKBUK Dzieciaki

Na rynku ukazała się druga edycja wydania specjalnego KUKBUK Dzieciaki. Jest to pierwszy magazyn przeznaczony jednocześnie dla dzieci i dorosłych oraz współtworzony przez dzieci. KUKBUK Dzieciaki to atrakcyjne wizualnie, zabawne i edukacyjne treści dla kucharzy w wieku 5-12 lat. więcej »
Jak pomóc dziecku, które łatwo się rozprasza?

Jak pomóc dziecku, które łatwo się rozprasza?

Wiele dzieci ma problem ze skupianiem się na określonych zajęciach, co skutkuje rozdrażnieniem, małą efektywnością czy ciągłym znudzeniem. Może się to odbić na wynikach w szkole oraz relacjach z innymi. więcej »
Poranna rutyna - jak zdążyć na czas?

Poranna rutyna - jak zdążyć na czas?

Nikt nie lubi porannego zamieszania, które potrafi zepsuć humor na cały dzień. Czasem ciężko połapać się w tym wszystkim, co dzieje się wokół, dlatego właśnie dobrym przyzwyczajeniem jest poranna rutyna, dzięki której łatwiej zapanować nad tym całym bałaganem. więcej »
10 pomysłów na jesienne zabawy z dzieckiem

10 pomysłów na jesienne zabawy z dzieckiem

Czy słońce, czy deszcz, czas z dzieckiem można spędzić przyjemnie i kreatywnie. Zobaczcie nasze podpowiedzi! więcej »
7 sposobów na wspieranie rozwoju mowy dziecka

7 sposobów na wspieranie rozwoju mowy dziecka

Nauka mowy to jedno z trudniejszych wyzwań stojących przez dzieckiem i jednocześnie powód licznych obaw rodziców, którzy z niecierpliwością wyczekują pierwszych słów. Warto jednak pamiętać, że rozwój mowy zaczyna się znacznie wcześniej. więcej »
Bajki o jesieni - top 6

Bajki o jesieni - top 6

Dni robią się coraz krótsze i chłodniejsze. Jeśli spędzacie z dziećmi jesienne wieczory w domu, możecie wykorzystać ten czas na rozrywkę i edukację w jednym. Przygotowaliśmy dla Was zestaw krótkich bajek o jesieni. więcej »
Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2018