Strefa rodzica » Artykuły » KidiHub, czyli używane, stylowe rzeczy dla dzieci w jednym miejscu

KidiHub, czyli używane, stylowe rzeczy dla dzieci w jednym miejscu

Wyobraźcie sobie, że, buszując po Internecie, trafiliście na zdjęcie ślicznej dziecięcej bluzy. „Moja pociecha musi ją mieć!” – myślicie. Ubranie jest markowe, dobrej jakości i idealnie wpasowuje się w Wasze poczucie stylu. Jednak okazuje się, że cena bluzy jest bardzo wysoka, a promocje dawno się skończyły. Co zrobić? Zrezygnować? Ależ skąd! Wystarczy zalogować się na portalu KidiHub, a wymarzony produkt może trafić w Wasze ręce! Jesteście ciekawi w jaki sposób? Czytajcie dalej!

 


Dziecięce rzeczy z drugiej ręki w jednym miejscu


Ewa i Michał to pomysłowi rodzice trójki urwisów, którzy, bazując na własnych doświadczeniach zakupowych, postanowili ułatwić życie… innym rodzicom! Zaobserwowali, jak opiekunowie wybierają ubrania i akcesoria dla swoich dzieci. Okazało się, że współcześni rodzice są bardzo rozsądni i praktyczni, dlatego często kupują rzeczy z tzw. „drugiej ręki”. Opłaca się to zarówno kupcowi (bo nie przepłaca), jak i sprzedającemu (bo pozbywa się rzeczy, z których jego dziecko wyrosło i zyskuje środki na nowe produkty).


Na bazie tych spostrzeżeń Ewa i Michał stworzyli platformę internetową KidiHub.com dla przedsiębiorczych rodziców z całej Polski! Za jej pośrednictwem można kupić lub sprzedać używane, jakościowe ubrania, zabawki i sprzęty dziecięce.

 


Jak to działa?


Przede wszystkim: szybko, łatwo i przyjemnie. Możecie zapomnieć o stracie czasu podczas przebijania się przez setki nieciekawych ofert, drogich wysyłkach, niepotrzebnych kosztach i mozolnym wystawianiu przedmiotów na aukcji. I, co ważne, wszystko odbywa się całkowicie bezpłatnie.


Wystarczy założyć konto na KidiHub.com, a następnie stworzyć wygodne skróty dla każdego ze swoich dzieci. Informacje jakie przy tym podacie (wiek, rozmiar ubrania, rozmiar buta) zostaną zapamiętane przez system i zachowane pod imieniem dziecka lub inną, wybraną przez Was nazwą. Potem już tylko jedno kliknięcie w przycisk skrótu, a zawartość portalu zostanie dopasowana do Waszych potrzeb. Proste? Proste!

 

 

Kupuj i sprzedawaj z przyjemnością


Za pośrednictwem platformy KidiHub.com możecie nie tylko kupować, ale i sprzedawać produkty. Wasze dziecko wyrosło z ubranka? Zakupiona wcześniej książka została już dawno przeczytana? A może maluch nie interesuje się już zabawką? Zamiast gromadzić zbędne akcesoria w domu, możecie uszczęśliwić nimi inną rodzinę! To tak samo proste jak zakupy. Wystarczy załączyć zdjęcie Waszego produktu np. z Instagrama, wyznaczyć cenę i… gotowe! Bez zbędnych formalności i opłat!


Zalety platformy internetowej KidiHub:

 

  • gwarancja zakupu produktów ulubionych marek – bez konieczności zastępowania ich akcesoriami typu „no name”,
  • korzystanie z platformy jest proste i bezpłatne,
  • wystarczy jedno kliknięcie, a wyszukiwarka znajdzie produkty spersonalizowane, dopasowane do Waszych potrzeb – nie trzeba przebierać wśród setki ofert,
  • czytelna, jasna i uporządkowana komunikacja nabywcy ze sprzedającym dzięki takim narzędziom jak czat,
  • możliwość targetowania po lokalizacji – rodzice mogą kupować i sprzedawać produkty w swojej okolicy, dostarczać i odbierać je osobiście, dzięki czemu unikną np. kolejki na poczcie,
  • dzięki funkcji „Obserwuj” rodzice mogą otrzymywać powiadomienia o nowo wystawionych przedmiotach przez ich ulubionych sprzedających.


Przedsiębiorczy rodzice, łączcie się!


KidiHub.com to nie tylko zwykła platforma zakupowa – to przyjazna społeczność łącząca rodziców z całej Polski, którzy pragną mądrze dysponować domowym budżetem i dbają o wysoką jakość produktów dla swoich pociech. Gorąco zachęcamy, by dołączyć do kolorowego, stylowego świata KidiHub i wzajemnie uprzyjemnić sobie zakupowe życie!


Lubisz CzasDzieci.pl?
Zobacz także: Wonderland Festival - Baśniowe Kraje więcej » x
Zobacz » Artykuły
Wonderland Festival - Baśniowe Kraje
Patronat CzasDzieci.pl

Wonderland Festival - Baśniowe Kraje

Festiwal stanowi edukacjno-artystyczny projekt skierowany do polskich i węgierskich dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i pedagogów, zachęcający do aktywnego udziału w tworzeniu oraz kultywowaniu kultury i sztuki obu narodów.
więcej »
Ferie z dzieckiem

Ferie z dzieckiem

Sprawdź, jak w łatwy sposób spakować siebie i dziecko. Spakowanie na ferie całej rodziny to nie lada wyzwanie. więcej »
Nowe dzieło twórcy Kapitana Majtasa - Dogman już w Polsce

Nowe dzieło twórcy Kapitana Majtasa - Dogman już w Polsce

Nowe dzieło twórcy Kapitana Majtasa: Dogman, numer #1 na liście bestsellerów New York Timesa. więcej »
Mia i Biały Lew
Patronat CzasDzieci.pl

Mia i Biały Lew

Wzruszająca, tętniąca przygodą i przepięknie nakręcona w samym sercu dzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa... więcej »
Jak sprawić, by Dziadkowie czuli się wyjątkowo nie tylko od święta?

Jak sprawić, by Dziadkowie czuli się wyjątkowo nie tylko od święta?

Już za chwilę wyjątkowe Święto ? Dzień Babci i Dziadka. To osoby, które w życiu każdego człowieka pełnią niezwykle ważną rolę. Warto więc, aby w takich momentach podziękować im za to kim dla nas są, za to jacy są i za to, że po prostu są. więcej »
Jakie produkty w dziecięcej wyprawce często się nie przydają?

Jakie produkty w dziecięcej wyprawce często się nie przydają?

Kiedy dwoje ludzi dowiaduje się, że na świat ma przyjść ich dziecko zaczynają istny szał zakupów. W sklepach z akcesoriami dla maluchów oferta jest tak bogata, że łatwo wydać fortunę. Tylko czy na pewno wszystko się przydaje? więcej »
Wędrówki z Dinozaurami - spektakularne widowisko

Wędrówki z Dinozaurami - spektakularne widowisko

Będziesz mieć możliwość podziwiania historii dinozaurów, które żyły nawet ponad 200 milionów lat temu, m.in. podczas wędrówki kontynentów. Podczas show poznamy stworzenia żyjące głównie w epoce triasu i epoce jurajskiej. więcej »
Jak kupić bezpiecznie auto używane?

Jak kupić bezpiecznie auto używane?

Mimo iż rośnie w Polsce rynek sprzedaży nowych samochodów, większość społeczeństwa szuka sobie auta na rynku wtórnym. Nie tylko przeglądając oferty sprzedaży w Polsce, ale też importując je z zagranicy. więcej »
5 sposobów na pielęgnowanie więzi międzypokoleniowych

5 sposobów na pielęgnowanie więzi międzypokoleniowych

Dzieci uwielbiają słuchać historii swoich krewnych. Fascynują ich dawne zwyczaje, zabawne sytuacje z życia dziadków. Pytają skąd pochodzą i kto należy do ich drzewa genealogicznego. Cóż, opowieści wzmacniają więzi. Jak wpleść je w codzienność? Dowiedz się tego przy okazji święta
Dziadków. więcej »
Kiedy oni byli mali

Kiedy oni byli mali

Wzruszające, zabawne, prawdziwe, pełne miłości. Takie są historie o Babciach i Dziadkach. Te pisane przez dzieci i te pisane przez... trochę starsze dzieci. Spędźcie wieczór z tymi poruszającymi opowieściami. więcej »
Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019