Jak spędzić czas z dzieckiem 11 maja 2010

Teatralny konkurs plastyczny
od do 12 listopada 2012

Teatralny konkurs plastyczny

Konkurs
Dzieci 3 - 14 lat
Teatr Dzieci Zagłębia organizuje konkurs na ilustracje do sztuki teatralnej. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci
od do 30 czerwca 2016

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci

Konkurs
Właśnie ruszył konkurs "Debiut u Dormana" na najlepszą sztukę dla dzieci, inspirowaną osobowością, twórczością i metodą pracy Jana Dormana, wybitnego patrona Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

od 20 marca 2010 do 4 października 2010

Portrety zatrzymanego czasu

Konkurs
Zapraszamy uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, osoby dorosłe, w tym osoby niepełnosprawne z terenu całego kraju do udziału w konkursie fotograficznym: Portrety zatrzymanego czasu! więcej »

organizator: Pałac Młodzieży im. J. Tuwima

od 14 kwietnia 2010 do 28 maja 2010

Kolorowy Świat 2010

Konkurs
Z pewnością podczas swoich wypraw odkryjesz coś ciekawego, niezwykłego i zaskoczysz nas swymi oryginalnymi obrazkami. Już się ich nie możemy doczekać! Zwycięskie prace we wszystkich kategoriach będą nagrodzone publikacją w kalendarzu KOLOROWY ŚWIAT 2011. Tradycyjnie laureaci będą zaproszeni na warsztaty artystyczne do Czeskiej Republiki. więcej »
od 26 kwietnia 2010 do 17 maja 2010

Fantazjana biletem na fantazyjną wyspę!

Pod naszym patronatem
Poprzez Fantazjanę chcemy zachęcić do rodzinnego marzenia i czytania książek Michaela Ende oraz do wspólnego spędzania czasu. Udział w naszej zabawie daje szanse na spełnienie jednego z rodzinnych marzeń, czyli na wspólną wycieczkę na tropikalną wyspę... więcej »

organizator: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak

od 27 kwietnia 2010 do 11 maja 2010

Ende pod naszym patronatem już w księgarniach!

Pod naszym patronatem
Zdecydowana większość z Was zapewne zna Nie kończącą się historię – najpopularniejszą powieść Michaela Ende, a jeśli nie powieść, to pewnie film lub melodyjną piosenkę Limahla. W pamięci został śmieszny latający pies, bajkowy teledysk i niezapomniane przygody Baltazara Buksa... więcej »

organizator: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak

od 29 kwietnia 2010 do 13 maja 2010

Nietypowy konkurs

Konkurs
Od kilku lat trwa boom na gry planszowe. Szacowny „Chińczyk” odszedł w zapomnienie. Ale jest mnóstwo ekonomicznych i strategicznych itp., które biją rekordy popularności. A w głowach ludzi kreatywnych rodzą się pomysły na kolejne… więcej »
od 30 kwietnia 2010 do 13 maja 2010

Podziel się książką

Pod naszym patronatem
Na kiermasz książki, podczas którego będziemy mogli wymienić się przeczytanymi pozycjami zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publiczne w Bytomiu. więcej »

organizator: MBP Bytom

od 5 maja 2010 do 19 maja 2010

Akademia Misia Haribo – przyjemna nauka dla wszystkich dzieci

Artykuł sponsorowany
Nie jest tajemnicą, że każde dziecko lubi spędzać czas na zabawie i przyjemnościach. Czy naukę można zaliczyć do tych kategorii? Oczywiście! Jeśli zaprosimy dzieci do Akademii Misia Haribo, będą się mogły uczyć, rozwijać swoją wyobraźnię, zdobywać nowe, ważne doświadczenia, a wszystko to poprzez zabawę... więcej »
od 5 maja 2010 do 15 maja 2010

Tydzień Bibliotek w Siemianowicach Śląskich

Impreza okolicznościowa
W dniach 8-15 maja po raz kolejny w całym kraju obchodzimy Tydzień Bibliotek. Jest to cykl imprez mających na celu popularyzowanie działalności bibliotek. Z tej okazji Biblioteka w Siemianowicach przygotowała szereg atrakcji. więcej »

organizator: Miejska Biblioteka Publiczna - Siemianowice Śląskie

od 5 maja 2010 do 21 maja 2010

III DYKTANDO DLA RODZIN

Pod naszym patronatem
Zachęcamy do udziału w trzeciej już edycji Dyktanda dla Rodzin. Impreza jest jednym z głównych punktów Kiermaszu Wydawców Katolickich, który odbędzie się w dniach 28-29 maja 2010 roku. więcej »

organizator: Księgarnia św. Jacka

od 6 maja 2010 do 20 maja 2010

"Księżniczka i Żaba" już na Blu-ray i DVD!

Artykuł sponsorowany
Twórcy „Małej Syrenki” oraz „Aladyna” przedstawiają nową, wyjątkową bajkę Disneya, w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Dzięki zaskakującej wariacji na temat najsłynniejszego pocałunku świata dowiesz się, co tak naprawdę się stało, gdy księżniczka pocałowała żabę...

więcej »
od 6 maja 2010 do 11 maja 2010

Z dzieckiem w kinie

Pod naszym patronatem
Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy i tatusiów na kwietniowe spotkanie w kinie w ramach cyklu organizowanego przez Centrum Sztuki Filmowej w Katowicach. Na film Była sobie dziewczyna możemy przyjść wraz z najmłodszą pociechą! Przed seansem spotkanie z psychologiem, który poprowadzi warsztat z masażu niemowlęcia. Polecamy!!! więcej »

organizator: Kino Kosmos Centrum Sztuki Filmowej

od 10 maja 2010 do 24 maja 2010

Planszówki prezentem na Dzień Dziecka!

Artykuł sponsorowany
Gry planszowe to doskonała propozycja na miłe spędzenie czasu w gronie przyjaciół lub rodziny. Można w nie grać niemal wszędzie: w domu, w plenerze, na działce. Gry doskonale sprawdzą się na wspólnych wakacjach!
więcej »
od 10 maja 2010 do 24 maja 2010

Pulpet i Prudencja - podwójna dawka smoczego humoru

Pod naszym patronatem
Pompon, słynny smok przygarnięty przez rodzinę Fisiów, ożenił się i ma dwoje dzieci. Są to bliźniaki Pulpet i Prudencja. Chodzą do zwykłej szkoły z dziećmi, które je zaakceptowały i wcale się nie dziwią, że w ławce siedzą dwa bystre smoki w kolorze limonkowym... więcej »
od 10 maja 2010 do 24 maja 2010

Wydawnictwo Pasaże zaprasza na specjalną promocję książek wspomagających naukę języka angielskiego

Artykuł sponsorowany
Seria JAK TO POWIEDZIEĆ szczególnie polecana jest dzieciom w wieku 9-12 lat. Złożą się na nią książki poszerzające wiedzę związaną z tym, co w języku polskim ważne. Serię rozpoczynają „Idiomy polsko-angielskie w obrazkach” cz. I, które w ciekawy sposób wprowadzą dzieci w zawiłości języka i pokażą, jak sobie z nimi radzić. W zapamiętaniu idiomów pomogą zabawne rysunki więcej »
od 10 maja 2010 do 15 maja 2010

Tydzień Bibliotek, Katowice

Impreza okolicznościowa
Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach po raz kolejny zaprasza do udziału w Akcji TYDZIEŃ BIBLIOTEK. W tym roku pod hasłem
BIBLIOTEKA – SŁOWA, DŹWIĘKI, OBRAZY. więcej »

organizator: MBP w Katowicach

od 10 maja 2010 do 14 maja 2010

Święto bibliotek w Sosnowcu

Impreza okolicznościowa
Szereg atrakcji z okazji Tygodnia Bibliotek przygotowano dla czytelników równiez w Sosnowieckiej bibliotece! więcej »

organizator: MBP w Sosnowcu

11 maja 2010

Szkółka Tańca Współczesnego

Warsztaty
Śląski Teatr Tańca zaprasza na wtorkowe warsztaty dla dzieci w wieku 6 - 10 lat, które mają na celu ruchowe i kondycyjne usprawnianie najmłodszych. więcej »
11 maja 2010

Bajka z ciastkiem

Spotkanie
Jak w każdy wtorek, zapraszamy na spotkania organizowane w placówkach filialnych katowickiej biblioteki połączone z głośnym czytaniem ulubionych bajek. więcej »

organizator: MBP w Katowicach

11 maja 2010

Świat kolorowy

Warsztaty
Przez cały nadchodzący wtorek filia nr 5 siemianowickiej biblioteki zaprasza dzieci na zajęcia plastyczne! więcej »

organizator: MBP Filia nr 5 Siemianowice Śl.

11 maja 2010

Wesołe przygody Mikołajka

Spotkanie
Na zajęcia plastyczne dla młodszych dzieci zapraszamy do filii nr 9 chorzowskiej biblioteki więcej »

organizator: MBP w Chorzowie Filia nr 9

od 11 maja 2010 do 17 maja 2010

Zabawy fundaMentalne

Artykuł sponsorowany
Drodzy Rodzice, naszym dzieciom, chcemy zawsze dać to, co najlepsze, dlatego zachęcamy Państwa do sięgnięcia po Zabawy Fundamentalne, ponieważ dobra zabawa tworzy fundament rozwoju
dziecka! Podczas pierwszego roku życia dziecko uczy się setek umiejętności: rozwija i doskonali zmysł słuchu, wzroku, doskonali ruch i koordynację, trenuje równowagę i uczy się języka.
więcej »
od 11 maja 2010 do 18 maja 2010

Weekend Dzieci - Relacja z Maj Junior Festiwal

To był naprawdę udany weekend! Choć prognoza pogody nie była optymistyczna, przez trzy dni festiwalu nie zmokłyśmy ani razu, a w sobotę powitało nas wspaniałe majowe słońce. Park na katowickim Muchowcu zamienił się na trzy dni w bajkową, kolorowa krainę pełna radości i zabawy... więcej »
od 11 maja 2010 do 16 maja 2010

Szczęśliwe Dziecko

Konkurs
Za chwilę 1 czerwca i Dzień Dziecka, ulubione święto wszystkich dzieci ;). Zatrzymajcie się na chwilę, przejrzyjcie albumy i poszukajcie w nich zdjęć, które najlepiej oddają CZAR Szczęśliwego Dziecka. więcej »

organizator: parenting.pl

od 11 maja 2010 do 29 maja 2010

Uniwersytet Dzieci startuje w Olsztynie!

Inne
Już w maju olsztyńskie dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi studenci. Zasiądą na uniwersyteckiej sali wykładowej i wysłuchają pierwszego w życiu wykładu. Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat na wykład inauguracyjny pt. "Fizyk na rowerze" - wstęp wolny.
więcej »

organizator: Uniwersytet dzieci

Zobacz również

Kolorowanki do druku

Kolorowanki do druku

Portal Czas Dzieci poleca ogromny wybór kolorowanek i malowanek dla wszystkich dzieci. Znajdziesz tu kolorowanki sezonowe (święta, walentynki...) oraz postacie z Twoich ulubionych bajek. Drukuj i koloruj. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »
Pierwszy raz w przedszkolu

Pierwszy raz w przedszkolu

Niebawem zacznie się nowy rok szkolny, także dla maluchów. W artykule piszemy o tych, które właśnie zaczynają swoją przygodę z przedszkolem.  

Nowinki

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

Rok 2017 w kinie zapowiada się co najmniej interesująco! Specjalnie dla Was wybraliśmy familijne filmy, które po prostu trzeba zobaczyć....  

Konkurs na Czasie

Podzielcie się z nami swoimi sposobami na "rodzicielskie problemy" i weźcie udział w naszym konkursie "Złote rady dla młodych rodziców"! Do wygrania zestaw herbatek ziołowych Herbi Baby by Premium...  

Temat na Czasie!

Jak wybrać biurko, plecak, śniadaniówkę?

Jak wybrać biurko, plecak, śniadaniówkę?

W Empiku znajdziesz wszystko, co uczeń mieć powinien...  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego poszukujesz ? :)
Powiedz nam które treści są dla ciebie ważne, będziemy zwracać na nie szczególną uwagę
Pomysłu na wspólne weekendowe wyjście w mieście
Pomysłu na weekend poza miastem
Pomysłu na wspólne wyjście. Nieważne czy w mieście czy poza miastem
Porad dotyczących wychowania dziecka
Porad dotyczących zdrowia dziecka
Bajek do czytania on line
Gier / zabaw / kolorowanek, by zająć dziecko
Informacji o nowych książkach dla dzieci


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019