Jak spędzić czas z dzieckiem 26 sierpnia 2009

Teatralny konkurs plastyczny
od do 12 listopada 2012

Teatralny konkurs plastyczny

Konkurs
Dzieci 3 - 14 lat
Teatr Dzieci Zagłębia organizuje konkurs na ilustracje do sztuki teatralnej. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci
od do 30 czerwca 2016

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci

Konkurs
Właśnie ruszył konkurs "Debiut u Dormana" na najlepszą sztukę dla dzieci, inspirowaną osobowością, twórczością i metodą pracy Jana Dormana, wybitnego patrona Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

od 17 kwietnia 2009 do 1 września 2009

Zaginione niebo

Konkurs
Konkurs odbywa się w ramach Międzynarodowego Roku Astronomii 2009
Tematem prac jest nocne niebo oraz obiekty astronomiczne. więcej »

organizator: Centrum Kultury Agora

od 21 czerwca 2009 do 31 sierpnia 2009

Wakacje w bibliotece, Żory

Lato!
Przez cały okres wakacji wszyscy młodzi mieszkańcy Żor i okolic będą mogli skorzystać z bogatej oferty przygotowanej specjalnie dla nich przez miejską bibliotekę. więcej »

organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach

od 26 czerwca 2009 do 30 sierpnia 2009

Wakacje 2009 w Będzinie

Lato!
Ośrodek Kultury jak co roku przygotował dla zainteresowanych ofertę wakacyjną. Czekają na Was wycieczki na Jurę, zajęcia plastyczne, wyprawy na basen i do muzeum! więcej »

organizator: Ośrodek Kultury w Będzinie

od 1 lipca 2009 do 29 sierpnia 2009

Filmowy pościg lata Cinema City

Konkurs
Już 1 lipca o godz. 10.00 startuje Filmowy pościg lata Cinema City, jeden z największych letnich konkursów dla kinomaniaków! Na uczestników gry, którzy wykażą się największym refleksem, wiedzą filmową i dużą chęcią fantastycznej rozrywki czekają super atrakcyjne nagrody – wycieczka do studia filmowego w Hollywood, skutery i setki zaskakujących gadżetów!
więcej »
od 5 lipca 2009 do 27 sierpnia 2009

Spotkanie z Czarnym Lądem

Lato!
Zapraszamy do placówek filialnych bytomskiej biblioteki na ciekawe czwartkowe zajęcia pod wspólnym hasłem AFRYKA CZARNA, SKWARNA... więcej »

organizator: MBP Bytom

od 5 lipca 2009 do 29 sierpnia 2009

Wakacje nie tylko z książką, Gliwice

Lato!
Jak co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach przygotowała bogaty program wakacyjnych imprez. Poza możliwością wypożyczenia książek do domu i wspólnego rodzinnego czytania, całe wakacje, we wszystkich placówkach dla dzieci, przy każdej okazji, nie tylko w czasie deszczu, będzie głośne czytanie. więcej »

organizator: MBP w Gliwicach

od 6 lipca 2009 do 28 sierpnia 2009

Wakacje w Chorzowskim Centrum Kultury

Lato!
W każdy tydzień wakacji, od poniedziałku do piątku w Chorzowskim Centrum Kultury czeka na was szereg atrakcji! Warsztaty ekologiczne, zajęcia plastyczne, gry i zabawy dla dzieci. więcej »

organizator: Chorzowskie Centrum Kultury

od 21 lipca 2009 do 15 października 2009

Na tropach astronomii

Konkurs
Chętnie przeczytamy o wycieczce, którą odbyłeś do obserwatorium, do planetarium, do muzeum... A może byłeś na obozie astronomicznym lub po prostu znalazłeś czas, aby wybrać się tam, gdzie dobrze widać gwiazdy? Może porwiesz nas opowieścią o pamiątkach związanych ze sławnym astronomem, który mieszkał w twojej okolicy. Oglądałeś meteoryt lub miejsca jego spadku? więcej »
od 21 lipca 2009 do 30 września 2009

Międzynarodowy Rok Astronomii 2009

Inne
Kochani mali i duzi odkrywcy ten rok będzie Waszym Rokiem a redakcja portalu CzasDzieci dołoży wszelkich starań abyście mogli samodzielnie dosięgnąć gwiazd. więcej »
od 27 lipca 2009 do 30 sierpnia 2009

Poranki z Nickiem – sierpień 2009

Pod naszym patronatem
Sobotnie „Poranki z Nickiem” mają charakter dobrej rozrywki dla dzieci lubiących śmiech, twórcze myślenie i zabawę. Głównymi bohaterami spotkań będą m.in.: SpongeBob Kanciastoporty, Jimmy Neutron i Dora więcej »
od 27 lipca 2009 do 30 sierpnia 2009

Być mamą - wakacyjny blog redaktorki CzasDzieci.pl

Być mamą nie jest łatwo, zwłaszcza mamą wakacyjną - troskliwą, mądrą a do tego pełną humoru i optymizmu. Przeczytajcie jak w tej roli sprawdza się nasza redaktorka. Na swoim wakacyjnym blogu Agnieszka opowiada o planach przemienienia rodziny w "rodzinę królików", wspólnych wypiekach, marketowych negocjacjach i o innych radościach bycia wakacyjną mamą. więcej »
od 1 sierpnia 2009 do 8 września 2009

Angielski. Zabawy dla wprawy

Artykuł sponsorowany
Już najmłodsze dzieci bez problemu uczą się języków obcych. Dzięki właściwej maluchom niepohamowanej ciekawości, wyobraźni i potrzebie eksperymentowania nauka języka obcego stanowi dla nich fascynującą przygodę. Dlatego warto sięgnąć po gry edukacyjne Berlitz... więcej »
od 16 sierpnia 2009 do 1 września 2009

Disney Edukacja

Artykuł sponsorowany
Disney Edukacja to seria edukacyjnych programów komputerowych dla dzieci w różnym wieku. W towarzystwie ulubionych bohaterów Disneya - Kubusia Puchatka, Prosiaczka i Tygryska - maluchy rozwiązują ciekawe zadania, rozwijają umiejętność logicznego myślenia, uczą się nowych rzeczy, a jednocześnie świetnie się bawią... więcej »
od 17 sierpnia 2009 do 29 sierpnia 2009

Becekobus, czyli Ogórkiem do Lata!

Pod naszym patronatem
Na ulice Bytomia wyjeżdża jedyny w swoim rodzaju, znany już mieszkańcom okolicy artystyczny autobus. Również tym razem przywiezie ze sobą liczne atrakcje dla małych i trochę starszych dzieci. Warsztaty plastyczne, zajęcia dla kuglarzy, czy własnoręczne wyrabianie biżuterii to tylko niektóre z atrakcji! więcej »

organizator: Bytomskie Centrum Kultury

od 19 sierpnia 2009 do 26 sierpnia 2009

"Pędzące żółwie" już dostępne!

Artykuł sponsorowany
Od czterech miesięcy gra była niedostępna na rynku, z tym większą przyjemnością informujemy, że dodruk gry już niebawem trafi na półki sklepowe... więcej »

organizator: Egmont

od 20 sierpnia 2009 do 31 sierpnia 2009

Bajki na trudne tematy

Nowość!
Co robić gdy dzieci boją się same zasypiać, nie chcą chodzić do przedszkola lub przeżywają stresujące chwile związane z nowym otoczeniem, chorobą czy rozstaniem? Jednym ze sposobów na wsparcie dzieci jest czytanie książek i bajek, w których autorzy starają się tłumaczyć i przedstawiać dzieciom trudne i stresujące sytuacje, w taki sposób, aby złagodzić negatywne uczucia z nimi związane. więcej »
od 21 sierpnia 2009 do 31 sierpnia 2009

Despero już na DVD!

Pod naszym patronatem
Ta wspaniała baśń, dziejąca się za górami, za lasami, w magicznym królestwie Dor, pokaże wam czym jest honor i rycerskość, oraz sprawi, że i wy zapragniecie zostać najodważniejszymi myszkami wszech czasów! więcej »
od 24 sierpnia 2009 do 6 września 2009

Naturalna zabawa

Artykuł sponsorowany
Zabawa z PlayMais jest bardzo łatwa, kreatywna i przyjemna, dlatego dostarcza dzieciom wiele pozytywnych emocji i osobistą satysfakcję. Z powodu niekończących się możliwości, nie ma żadnych granic dla dziecka w kreowaniu tego, co chce. więcej »
od 24 sierpnia 2009 do 31 sierpnia 2009

Czy dziecko zdobywa wiedzę tylko w szkole?

Artykuł sponsorowany
Zbliża się początek roku szkolnego, o którym z największym niepokojem myślą rodzice sześciolatków. Niewielu rodziców w Polsce zapisało sześciolatki do pierwszej klasy – w największych polskich miastach procent sześciolatków w pierwszych klasach waha się między 2 proc. a 3,8 proc. Jednym z głównych przyczyn tak małego zainteresowania wcześniejszym posłaniem dzieci do szkoły było nieprzygotowanie placówek do przyjęcia dzieci 6-letnich, którym trudno jest wysiedzieć w ławce z kredką w ręku dłużej niż pół godziny. więcej »
od 25 sierpnia 2009 do 26 sierpnia 2009

Kolorowe Wakacje

Warsztaty
Zapraszamy do filii siemianowickiej biblioteki na zajęcia plastyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych, połączone z głośnym czytaniem i innymi zabawami! więcej »

organizator: MBP Filia nr 1 Siemianowice Śląskie

od 25 sierpnia 2009 do 5 września 2009

3 urodziny CzasDzieci.pl! 9 urodziny Parku Wodnego! Podwójna impreza w Krakowie!

Impreza portalu Czasdzieci.pl
W tym roku proponujemy Wam zabawę w hawajskim gorącym klimacie Parku Wodnego. Przygotujcie stroje hawajskie, rozruszajcie bioderka i chodźcie z nami szukać pereł, pływać i ścigać się na żółwiach. więcej »
od 26 sierpnia 2009 do 9 września 2009

Wyspa Dinozaura 2 - już na DVD

Pod naszym patronatem
Zamieszkujący wyspę Tikiwu Dino dostaje w prezencie urodzinowym od przyjaciół milutką pandę Babu, która natychmiast podbija serca mieszkańców wyspy. Dino pozostaje jednak sceptyczny wobec zachwytów profesora Tibbertona i jego gadających zwierzaków: wcale nie odpowiada mu to, że nowa siostrzyczka znajduje się w centrum zainteresowania, usuwając Dina w cień. W samą porę pojawia się Barnaba, biznesmen i impresario, który szuka dinozaura do swojego parku rozrywki „Barnaba World”. Skuszony perspektywą sławy i życia w blasku jupiterów, Dino po kryjomu ucieka z wyspy ... więcej »
26 sierpnia 2009

Lato w Kinie

Seans filmowy
W ostatnią wakacyjną środę zapraszamy na spotkanie filmowe do tyskiego kina połączone z licznymi dodatkowymi atrakcjami. Tym razem będzie to Karaoke!

więcej »

organizator: NoveKino Tychy

26 sierpnia 2009

Wakacje w Chorzowskim Centrum Kultury

Seans filmowy
Zapraszamy na wakacyjny seans filmowy do Chorzowskiego Centrum Kultury. W ramach akcji Lato 2009 zapraszamy na ostatni już pokaz filmowy. Na zakończenie wakacji będziemy mieli okazje spotkać sie z sympatycznymi Galami, w programie Asterix i Oberix: Misja Kleopatra więcej »

organizator: Chorzowskie Centrum Kultury

26 sierpnia 2009

Wakacje z duchami w Bibliotece

Lato!
Filia nr 21 gliwickiej biblioteki zaprasza na ostatnie już tego lata spotkanie z duchami. W ramach najbliższych zajęć zapraszamy na zabawy literackie. więcej »

organizator: MBP w Gliwicach Filia nr 21

26 sierpnia 2009

Wakacje z duchami w Bibliotece

Lato!
Filia nr 21 gliwickiej biblioteki zaprasza na ostatnie już tego lata spotkanie z duchami. W ramach najbliższych zajęć zapraszamy na zabawy literackie. więcej »

organizator: MBP w Gliwicach Filia nr 21

26 sierpnia 2009

Ptasie Radio

Spotkanie
Ptasie Radio, Ptasie plotki....Te i inne utwory Juliana Tuwima będziemy mogli usłyszeć na spotkaniu w filii nr 7 gliwickiej biblioteki. więcej »

organizator: MBP w GliwicachFilia nr 7

26 sierpnia 2009

Tajemnica rajskiego wzgórza

Seans filmowy
Miejski Ośrodek Kultury w Zawierciu zaprasza do letniego kina na film Tajemnica Rajskiego Wzgórza więcej »

organizator: MOK Centrum w Zawierciu

Zobacz również

Kolorowanki do druku

Kolorowanki do druku

Portal Czas Dzieci poleca ogromny wybór kolorowanek i malowanek dla wszystkich dzieci. Znajdziesz tu kolorowanki sezonowe (święta, walentynki...) oraz postacie z Twoich ulubionych bajek. Drukuj i koloruj. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Słoneczniki 2019

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

Po raz kolejny oddajemy głos Wam, Rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym inicjatywy, które odbyły się na przełomie lat 2018/2019.  
5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

Psy są najlepszymi przyjaciółmi naszych dzieci! Jednak by nawiązać przyjaźń ze zwierzakiem domowym, dzieci powinny nauczyć się jak bezpiecznie obchodzić się z czworonogami!  

Nowinki

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

Rok 2017 w kinie zapowiada się co najmniej interesująco! Specjalnie dla Was wybraliśmy familijne filmy, które po prostu trzeba zobaczyć....  
Pacanów - miasto Koziołka Matołka

Pacanów - miasto Koziołka Matołka

W Europejskim Centrum Bajki spotkacie nie tylko Koziołka Matołka, ale także wielu innych bohaterów. Dzieci rozwiążą także bajkowe zagadki.  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019