Warszawa

LEGOŸ Hobbit - konkurs dla graczy (zakończony)

W nowej grze LEGO® Hobbit gracze wspólnie przemierzą 16 poziomów, odblokują ponad 90 grywalnych postaci i będą ramię w ramię poszukiwać skarbów, wydobywać klejnoty, zdobywać łupy na pokonanych przeciwnikach, tworzyć potężne magiczne przedmioty i zbierać artefakty, aby zwyciężyć w grze zagadek i odkryć moc Jedynego Pierścienia. 

 


LEGO® Hobbit oferuje graczom epickie misje i różnorodne przygody, w tym możliwość odwiedzenia ważnych miejsc z filmów, takich jak Miasto na Jeziorze, Dal, Erebor, Bag End, Miasto Goblinów, Mroczna Puszcza, Rivendell czy zdradliwa Wysoką Przełęcz w Górach Mglistych. Gracze mogą też wcielać się w swoje ulubione postacie, takie jak Bilbo Baggins, Gandalf i krasnoludy z Ereboru. Każda z tych postaci posiada specjalną - i dość zabawną - umiejętność…

 


W związku z premierą gry, która miała miejsce 11 kwietnia, zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania wspaniałe nagrody:

  • Gry LEGO Hobbit oraz wspaniałe gadżety!

 

   


Zadanie konkursowe:

Jak wiecie, każdy z krasnoludów ma swoją specjalną umiejętność, ale póki co, nie wiemy jaką… Użyjcie wyobraźni i wymyślcie co potrafią krasnoludy: Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori oraz Ori.


Swoje pomysły wysyłajcie na adres: konkursy10@czasdzieci.pl


Konkurs trwa do dnia 7 maja! Wyniki ogłosimy już do 9 maja!


Pamiętajcie o podaniu nam swoich danych korespondencyjnych, abyśmy mogli wysłać Wam nagrody!