Warszawa

Wszystkie drogi prowadzą do Akademii Crookhaven - książkowy konkurs dla niebojących się zgubić

Bohaterowie serii poświęconej młodym złodziejom szkolą się w sztuce złodziejskiej, która ma ich nauczyć... czynić dobro. W najnowszej części Gabriel i jego niezawodna ekipa odnajdują na terenie tej nietypowej Akademii tajemniczy labirynt. Piątka nastoletnich śmiałków podejmuje się dotarcia do serca budowli. Czy uda im się przezwyciężyć własne bariery i pogodzić zuchwały plan ze szkolną codziennością?

 

Jeśli jesteście ciekawi, jak poradzą sobie z tym wszystkim nasi bohaterowie, to koniecznie weźcie udział w konkursie. To szalenie proste - wystarczy, że pomożecie im pokonać jedną z niezliczonych, naszpikowanych niebezpieczeństwami dróg w labiryncie. Łatwizna, prawda?

 

Przed Wami fragment najnowszej części przygód uczniów Akademii Crookhaven. Zastanówcie się, w jaki sposób mogą oni dostać się do samego środka labiryntu? Kto i co będzie im potrzebne? Jak myślicie, jakie pułapki mogą na nich czekać? Postarajcie się pomyśleć jak bohaterowie książki!

 

 

 

ZADANIE KONKURSOWE

  1. Wymyślcie odpowiedź na powyższe pytania?
  2. Nagrajcie  krótki filmik  wideo (do 1,5 minuty) z odpowiedziami  lub zapiszcie  je w formie pisemnej (do 2 stron A4). Wybór należy do Was:)
  3. Odpowiedzi wyślijcie na adres mailowy podany na dole strony.
  4. Najbardziej kreatywne rozwiązania nagrodzimy!

 

NAGRODY

  • Dla osób indywidualnych mamy 5 zestawów serii Akademia Crookhaven (tom I i II)
  • Dla najbardziej zaangażowanych grup mamy 3 zestawy książek Wydawnictwa Media Rodzina! Uwaga: nauczyciel może przesłać zbiorczo zgłoszenia indywidualne uczniów, nagradzane będą grupy, które prześlą najbardziej kreatywne prace.

 

Konkurs potrwa do 18 czerwca.

 

Z wygranymi skontaktujemy się mailowo.

 


Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu oraz na opublikowanie nadesłanych prac konkursowych na stronie CzasDzieci.pl i na profilach społecznościowych CzasDzieci.pl.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy18@czasdzieci.pl