Warszawa

Akcja-stymulacja - konkursowy przegląd interaktywnych zabawek dla najmłodszych (zakończony)

Wiecie, co uczy, bawi i jednocześnie dba o rozwój dziecka od jego pierwszych lat? Odpowiednio dobrane zabawki interaktywne.

 

Coraz częściej rodzice i opiekunowie sięgają właśnie po ten sposób stymulacji maluchów. Zachęcenie do eksploracji wielkiego świata, który ich otacza to tylko jedna z zalet tego typu gadżetów. Część z nich gwarantuje poznawanie nowych słów, kształtów i cyfr. Niektóre pozwalają na poznawcze eskapady w kierunku nauki języków obcych. Zdecydowana większość sprawia jednak przede wszystkim, że uwaga najmłodszych nie ulega rozproszeniu (bynajmniej nie tak szybko!). Tego typu pomoce rozwojowe uczą przez śmiech i nowe doświadczenia. Są nie tylko wyjątkowym narzędziem wsparcia, ale i świetnym pomysłem na prezent, bez względu na to, czy jest do Dzień Dziecka, czy urodziny.

 

 

Już dzisiaj mamy dla Was KONKURS! Do wygrania zabawki od firmy Vtech: Kostka Aktywności przeznaczona dla dzieci od 9 do 36 miesięcy, gwarantująca wielofunkcyjną zabawę oraz Pierwszy Słownik Przedszkolaka, który poszerzy językowe umiejętności dzieci od lat dwóch.

 

Zadanie skierowane jest dla rodziców i opiekunów, ale spokojnie - można je skonsultować ze swoimi dziećmi:) Musicie wymyślić zabawkę, która idealnie sprawdziłaby się jako prezent dla Waszego dziecka. Wcielcie się w rolę projektantów!

 

Zadanie konkursowe:

  • Opisz jaka powinna być idealna zabawka dla Twojego dziecka? Jakie powinna mieć cechy? Co powinna rozwijać?
  • Odpowiedź wysyłajcie na podany poniżej adres mailowy
  • Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi!

 

Do wygrania:

Miejsca 1-3: Kostka Aktywności

Miejsca 4-6: Pierwszy Słownik Przedszkolaka

 

 

Konkurs potrwa do dnia 30 maja 2024.

 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 31 maja 2024.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy13@czasdzieci.pl