Warszawa

Mgliste podejrzenia - konkurs książkowy (zakończony)

Znasz to uczucie, kiedy nic się nie klei? Tak jak bohaterom najnowszej z serii przygód Amelii i Kuby - Mgliste podejrzenia. Mi nie chce się skleić piesek, którego plastelinowe nogi wyginają się we wszystkie strony. Kubie w ogóle nie klei się do głowy wiedza z angielskiego, którą musi opanować przed testem. Albert, swoim zwyczajem, próbuje skleić suszarkę ze smartfonem i odnaleźć tajemniczego złodzieja oliwek z pizzy. Natomiast Amelii w ogóle nie może się posklejać, że nowy sąsiad ma być twórcą morderczych golemów, które rozsmarowują po ścianach napotkanych mieszkańców.  Postanawiają więc połączyć swe siły i posklejać wszystko tak, by w końcu trzymało się kupy. Zadziwiające, jak wiele można odkryć, gdy mgliste podejrzenia zastąpią twarde fakty.

 


Jeśli Tobie też czasem się nic nie klei, bo wiosna, bo deszcze, bo za dużo nauki, weź sprawy w swoje ręce. Pomyśl o czymś, co sprawia Ci największą radość i ULEP TO. Dla Mi był to piesek z plasteliny, dla Pana Dłubacza rzeźba człowieka z gliny. A Ty o czym marzysz?

Do swojej pracy możesz wykorzystać plastelinę, modelinę, ciastolinę, a nawet glinę. Jeśli dopiero zaczynasz swą przygodę z rękodziełem, zainspiruj się tutorialem, w którym Wydawnictwo Powergraph zaprezentuje, jak krok po kroku ulepić psa. Pamiętaj, to tylko inspiracja, możesz ulepić własny pomysł!

 

 


Zadanie konkursowe:

 

  • ulep obiekt swoich marzeń,
  • utrwal go na zdjęciu i prześlij na adres podany na dole strony z dopiskiem “Amelia i Kuba”,
  • nagrodzimy najbardziej kreatywne prace!

 

Nagrody:

 

  • Mamy dla was 3 najnowsze książki “Amelia i Kuba. Mgliste podejrzenia”
  • Dodatkowo laureaci otrzymają książkę-niespodziankę z serii “Amelia i Kuba” z naklejkami.

 

Konkurs potrwa do: 14 kwietnia


Po zakończeniu nadsyłania zgłoszeń wyselekcjonowane prace zostaną opublikowane w galerii konkursowej na portalu CzasDzieci.pl oraz na profilach społecznościowych portalu, dlatego prosimy o podpisanie prac imieniem.

 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do: 17 kwietnia.

____________

 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu oraz na opublikowanie nadesłanych prac konkursowych na stronie CzasDzieci.pl i na profilach społecznościowych CzasDzieci.pl.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy18@czasdzieci.pl

 

WYNIKI

 

O czym marzą dzieci, co sprawia im radość? Prezentujemy 3 zwycięskie prace:

Radek (6 l.)

 

Natalia (9 l.)

 

Marysia (4 l.)

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią, w której zobaczycie inne przykładowe prace konkursowe: