Warszawa

Podróż dookoła świata - wakacyjne wspomnienia (zakończony)

Znacie rodzinę Mazurskich? To ekipa, która podróżując po całym świecie, doświadcza przeróżnych przygód zwiedzając przy okazji ciekawe zakątki naszego globu. Chcąc odgonić zbliżającą się jesienną aurę oraz z okazji premiery najnowszej części przygód tej rodziny Mazurscy w podróży. Szpon Gryfa, chcielibyśmy Was zaprosić do niesamowitego konkursu z nagrodami.

 

 

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby otrzymać książki z serii oraz pozostać jeszcze przez chwilę w wakacyjnym klimacie, mamy zadanie!

 

Zadanie konkursowe

 

  • Czy podczas wakacji przytrafiło się Wam niesamowitego? A może przeżyliście jakąś intrygującą przygodę? Opiszcie swoje przeżycia w liście do przyjaciela – nie zapomnijcie o fotografiach i rysunkach. 
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.

 

Do wygrania

 

3 najlepsze listy nagrodzimy:

  • zestawem książek Mazurscy w podróży
  • specjalnym zestawem gadżetów dla fanek i fanów z m.in. bawełnianą torbą i kubkiem termicznym z motywem serii Mazurscy w podróży

 

 

Konkurs potrwa do: 09 października 2023 roku.

 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do: 11 października 2023 roku.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.


Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl


Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy18@czasdzieci.pl