Warszawa

Męskie czytanie (zakończony)

Tato, a jaki głos ma ta mała wiewiórka?

Tatooo, poudawaj wikinga!


Tata – osoba, która jednego wieczoru potrafi piszczeć cichutko jak myszka, a kolejnego przemienia się w prawdziwego smoka, który z groźnym pomrukiem okrąża miasto… Brzmi znajomo? A wszystko to dzieje się w niezwykłym świecie literatury, w którym Tata odgrywając przeróżne role, zabiera swoje dzieci w prawdziwą przygodę..

 

Jeśli Wasze wspólne czytanie książek wygląda podobnie i Wy również co wieczór wyruszacie w podróż życia – zgłoście swój udział w naszym konkursie!

 

W jaki sposób?

  • Wybierzcie jeden ulubiony, krótki fragment lub nieco dłuższy cytat z książki. Taki, który podczas wspólnego czytania z dzieckiem szczególnie zapadł Wam w pamięć lub w serce.
  • Nagrajcie go na dowolny nośnik (maksymalnie ok 3 minuty nagrania) i prześlijcie do nas na adres: karolina.aderek@czasdzieci.pl


Spośród nadesłanych przez Was fragmentów i cytatów – wybierzemy 5 głosów i historii, które chcielibyśmy, aby zostały usłyszane również przez innych. 

 

Nagrody:

  • Książka „Tata” Helene Delforge, Quentin Greban

 

 

FINAŁ KONKURSU odbędzie się 25 czerwca we Wrocławiu w Księgarni Tajne Komplety na ul. Przejście Garncarskie 2 podczas wydarzenia specjalnego Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej. To właśnie tam będzie możliwość usłyszenia nagrodzonych nagrań.

Rejestracja na "Męskie Czytanie" Jarosławem Mikołajewskim pod linkiem: https://ojceidziatki.nakiedy.pl/site/?c[]=6428

 

Mamy nadzieję, że będziecie z nami w tym dniu!

Czekamy na Twój głos!

 

Na zgłoszenia czekamy do 18 czerwca 2023.

 

*Prosimy o dołączenie zgody na publiczne odtworzenie Waszego nagrania podczas Finału konkursu we Wrocławiu!