Warszawa

Idealna zabawka to drewniana zabawka - KONKURS

Kto z nas nie bawił się drewnianymi zabawkami w beztroskich czasach swojego dzieciństwa? Pamiętacie jeszcze drewniane klocki, domki dla lalek, drewniane pociągi i samochodziki? Kochaliśmy je.

 

W czasach wszechobecnego plastiku zapominamy, jak „ciepłe” i miłe w dotyku jest drewno. Kiedy jest kolorowo pomalowane, w niczym nie ustępuje innym znanym zabawkom – Ba! Nawet ma nad nimi przewagę. Drewno jest materiałem ulegającym biodegradacji, a więc ekologicznym. Czy Wasze pociechy mają jakieś drewniane zabawki? Jeżeli tak, to bez wątpienia ucieszą się z kolejnych. Jeżeli nie, to już najwyższy czas takimi zabawkami je obdarować!

 

 

 

Wraz z firmą TREFL, która oferuje szeroki wybór pięknych drewnianych zabawek, zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Zadanie konkursowe:

  • Napisz, dlaczego drewniana zabawka jest najlepszym prezentem na Dzień Dziecka?
  • Swoje zgłoszenie wyślij na adres podany na dole strony!

 

Do wygrania:

 

 

 

 

 

 

Konkurs potrwa do 30 maja 2023.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do 31 maja 2023.

 


Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu.

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Życzymy Powodzenia!


Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy16@czasdzieci.pl