Warszawa

Zostań szpiegiem! Sprawdź swoją wiedzę teoretyczną!

"Szkoła Szpiegów" to niesamowita seria szpiegowska opowiadająca o przygodach młodego chłopaka - Benjamina Ripleya, który pewnego dnia trafia do Akademii Szpiegostwa CIA. Od tego momentu jego życie całkowicie się zmienia - co pociąga za sobą zarówno plusy i minusy. Jeśli chcecie się dowiedzieć z czym i z kim (!) musiał mierzyć się Ben - koniecznie sięgnijcie po książki Stuarta Gibbsa.

 

 

Z okazji premiery najnowszej części serii “Szkoła Szpiegów w tajnej służbie”, przygotowaliśmy dla Was konkurs QUIZOWY!

 

Zadanie konkursowe:

 

 

Najciekawsze odpowiedzi, wraz z najlepiej rozwiązanym quizem nagrodzimy!

 

Do wygrania:

 

7 zestawów dla najlepszych agentów! W skład zestawu wchodzi:

  • dyplom Akademii,
  • przypinka Szkoły Szpiegów,
  • nagroda książkowa: wybrany egzemplarz z serii Szkoła Szpiegów!

 

 

Konkurs trwa do 31 marca 2023.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 4 kwietnia 2023.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!