Warszawa

Gra planszowa - Wymarzony Świąteczny PREZENT (zakończony)

Chwile spędzone w gronie rodzinnym przy grze planszowej to bardzo dobrze zainwestowany czas! Planszówki kształtują wyobraźnię, rozwijają zdolności poznawcze maluchów, dostarczają rozrywki, ale przede wszystkim zacieśniają więzy między dziećmi i ich rodzicami. To świetna zabawa na długie zimowe wieczory, szczególnie kiedy mamy dla siebie więcej czasu w okresie świątecznym! Dlatego planszówki są idealnym pomysłem na prezent pod choinkę!

 

 

Jeśli jesteście fanami planszówek, tak jak my, to serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania nowe gry planszowe od wydawnictwa EGMONT!

 

Zadanie konkursowe:

  • Napisz którą z gier planszowych z oferty Egmont chciałbyś dostać pod choinkę i dlaczego? Czekamy na Twój list do Gwiazdki :)
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres mailowy podany na dole strony!


Do wygrania:

 

  • 5 osób, które napiszą najciekawsze listy, wygra swoją wymarzona grę od wydawnictwa EGMONT!


Ofertę gier wydawnictwa EGMONT znajdziecie tu:

egmont.pl/gry-planszowe

 

 

Konkurs potrwa do dnia 18 grudnia 2022!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 19 grudnia 2022 roku.

 


Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy18@czasdzieci.pl