Warszawa

Bohaterowie Disneya na pomoc uczniom

Elsa i Anna, Zygzak McQueen, a także wielu innych bohaterów Disney'a od lat uczy dzieci z różnych zakątków świata, jak być sobą, pokonywać trudności czy walczyć o marzenia. A gdyby tak swoją ulubioną postać poprosić o pomoc w nauce i odrabianiu lekcji?

 

 

Tak się składa, że mamy dla Was KONKURS, w którym do wygrania wspaniały zestaw wspomagający edukację Twojego dziecka! Do wygrania ciekawe książki z zadaniami przepełnione ulubionymi postaciami ze świata Disneya.. Wystarczy tylko wskazać, która z postaci mogłaby być Waszym "korepetytorem".

 

Zadanie konkursowe:

Drodzy Rodzice, przed Wami i Waszymi dziećmi rok szkolny pełen wyzwań. Aby ten czas był dla Was miłym okresem, warto zaprosić do pomocy w nauce bajkowe postacie, które będą wsparciem w codziennych wyzwaniach.

 

Dlatego odpowiedzcie na pytanie konkursowe:

  • Z którym z bohaterów znanym z filmów Disney'a, dziecko chciałoby odrabiać zadania domowe?

Odpowiedzi udzielcie w jednej spośród dwóch wybranych form:

  • pisemnie
  • rysunkowo.

 

Nagrody:

 

Do rozdania mamy 3 zestawy książek po jednym dla każdego spośród trzech zwycięzców.

W każdym zestawie znajduje się 4 pozycje książkowe z serii Disney Uczy!

  • Zadania do zmazywania
  • Gry planszowe
  • Logiczne łamigłówki
  • Monety i banknoty

 

 


Konkurs potrwa do dnia 5 października 2022 r. Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 7 października 2022 r.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu.

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl.

Życzymy Powodzenia!

 

Chcąc wziąć udział w konkursie, odpowiedź należy wysłać wraz z poniższą formułą na wskazany adres:


Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy15@czasdzieci.pl.