Warszawa

Zostań członkiem Klubu Przyrodnika! Konkurs dla szkół podstawowych (zakończony)

Czy słyszeliście o Klubie Przyrodnika? To wspaniałe stowarzyszenie – chociaż fikcyjne! Znacie je z kart książki Agnieszki Stelmaszyk – „Zagadka purpurowej orchidei” od Wydawnictwa Wilga.

 

Właśnie rozpoczęła się ich druga przygoda!

Tym razem do rozwiązania jest tajemnica pewnego Zamku!

 


Ale!


Aby zabrać Was w tę podróż koniecznie musicie przejść zadanie bojowe, które pozwoli Wam dołączyć do Klubu! Na czym polega?


Klub przyrodnika to nie tylko tajemnice i przygody! To także twarda dokumentacja pewnych związanych ze środowiskiem faktów!
Spójrzcie jakie wspaniałe biuletyny przygotowali bohaterowie, aby podczas swoich zadań systematyzować także zdobytą wiedzę i ułatwić sobie rozwiązywanie zagadek!

 

 

 

 

Tym razem czas na was! Poczujcie się jak bohaterowie książki!

 

Co należy zrobić?

 

  • Zaprojektujcie swój własny biuletyn przyrodniczy na temat, który najbardziej Was interesuje!

 

Możecie zrobić to w formie kolażu na kartce, na tablicy korkowej, a nawet cyfrowo!
Wybór należy do Was. Akceptujemy każdą oryginalną realizację!

 

Wyślijcie do nas plik lub zdjęcie Waszej pracy z krótkim komentarzem!

 

Zgłoszenie prac konkursowych

 

  • Nauczycieli szkół podstawowych oraz bibliotekarzy prosimy o przesłanie wspólnych prac swoich uczniów, liczby zaangażowanych w zadanie dzieci oraz oświadczenia o zgodzie rodziców na udział w konkursie.


Nagrody!


Nagrodzimy 3 klasy!

 

  • Klasa, która zwycięży w konkursie otrzyma pakiet książek dla wszystkich zaangażowanych uczniów – po dwa tomy przygód Klubu Przyrodnika! (Oraz po dodatkowych egzemplarzach dla szkolnej Biblioteki)

 

  • Klasa, która zajmie drugie miejsce otrzyma najnowszy tom przygód Klubu Przyrodnika dla wszystkich zaangażowanych uczniów! (Oraz dodatkowy egzemplarz dla szkolnej Biblioteki)

 

  • Klasa, która zajmie trzecie miejsce otrzyma pakiet książek Agnieszki Stelmaszyk dla szkolnej biblioteki!

 

  • Każdy nauczyciel, który prześle zgłoszenia swojej klasy, otrzyma cyfrowy certyfikat udziału w konkursie!

 

 

 

Konkurs potrwa do dnia 30 kwietnia 2022!
Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 26 kwietnia 2022 roku.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i nauczyciel lub bibliotekarzy z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 


 

Adres do zgłoszeń dla nauczycieli i bibliotekarzy:


Oświadczam, że podsiadam zgodę rodziców uczniów na wysłanie ich prac na powyższy konkurs. Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenia uczniów szkoły na adres:

konkursy13@czasdzieci.pl