Warszawa

Podróż w świat niesamowitych technologii (zakończony)

Każdy z nas kiedyś marzył o tym, aby zostać odkrywcą lub podróżnikiem. 

Każdy ma w sobię nutę poszukiwacza przygód i czasem, żeby ją uruchomić potrzebny jest tylko mały impuls.

 

Przedstawiamy książkę i zapraszamy do konkursu, dzięki którym nie będziecie musieli się już zastanawiać jak to zrobić! 

 

Na początek proponujemy, abyście spróbowali odpowiedzieć sobie na pytanie - Jak połączyć literaturę z nowymi technologiami? Czy to w ogóle możliwe? 

Oczywiście! 


Dzięki Wydawnictwu Kropka już teraz możecie sprawdzić jak wprawić ilustracje w życie! 

Dodatkiem do książki jest bezpłatna aplikacja na smartfon/tablet, która ożywia ilustracje za sprawą rozszerzonej rzeczywistości. Jeśli nie jesteście miłośnikami nowych technologii, to oczywiście możecie czytać książkę z dzieckiem w sposób tradycyjny, bez użycia telefonu lub tabletu, ale radzimy spróbować, bo to prawdziwa frajda (nie tylko dla dzieci!).

 

Zaintrygowani? Chodźmy w takim razie poznać Axela! 

 

Axel to chłopiec o duszy odkrywcy, zafascynowany światem i nauką. Z radością przeprowadzi Was przez tajemnice świata niemal w każdej jego dziedzinie! Już teraz weźcie udział w konkursie, aby zdobyć jedną z książek o "Niezwykłych podróżach Axela"

 

 

Co należy zrobić?

 

Uruchomcie w sobie instynkt odkrywcy i zdecydujcie, który z sześciu wspaniałych światów najbardziej chcielibyście odwiedzić i dlaczego? 

 

  • Morza i Oceny
  • Bezmiar kosmosu
  • Świat dzikich zwierząt
  • Najwspanialsza farma świata
  • Miasto przyszłości

 

Najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi nagrodzimy!


Nagrody!

 

Nagrodzimy 3 osoby!

 

  • Zwycięzca otrzyma książkę "Niezwykłe podróże Axela" oraz dwie inne książki niespodzianki od Wydawnictwa Kropka;
  • Zdobywca drugiego miejsca otrzyma książkę "Niezwykłe podróże Axela" oraz inną książkę niespodziankę od Wydawnictwa Kropka;
  • Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma książkę "Niezwykłe podróże Axela".

 

Konkurs potrwa do dnia 18 marca 2022!


Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do 22 marca 2022 roku!

 


 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Życzymy Powodzenia!


Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy18@czasdzieci.pl