Warszawa

"Misiek: Ekipa na wakacjach" - konkurs filmowy (zakończony)

Kochani! Gdy król Misiek bierze wolne, rzeczy dzieją się swawolne! Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele – pod pozorem wspólnych wakacji – udają się do Azji. Co stanie się dalej? Zapraszamy was do Kin od 17 grudnia!

 

      Mamy dla was zadanie!  

     

 

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Narysujcie nam jak wyobrażacie sobie zabawę swojego pupila w parku rozrywki?! Czy chciałby korzystać z tych samych atrakcji co Wy? Czekamy na wasze prace! :)
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.
  • Najciekawsze propozycje nagrodzimy!

 

Do wygrania:

 

  • Nagrody książkowe - zestaw niespodzianka!

 

Konkurs potrwa do dnia 29 grudnia 2021.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 2 stycznia 2022.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres dawid.wolowicz@czasdzieci.pl