Warszawa

Miej misia w sercu! (zakończony)

Któż nie kocha misia Paddingtona?

Przecież to niedźwiadek o ogromnym sercu!


Już teraz powrócił – specjalnie na zbliżające się Święta - w nowej odsłonie!


Sprawcie prezent sobie i swoim bliskim!


Weźcie udział w konkursie zorganizowanym wspólnie z Wydawnictwem Znak Emotikon i odnajdźcie misia pod choinką!


Co należy zrobić?

 

Czy pamiętacie jak Wy poznaliście Paddingtona lub jak przedstawiliście go swoim dzieciom?

 

  • Napiszcie nam w kilku zdaniach Wasze wspomnienie!
  • A jeżeli jakiś zaczytany egzemplarz przygód Paddingtona lub sam Miś jest już u Was na półce, koniecznie pochwalcie się nim przesyłając nam fotografię!

 

Nagrody

 

  • Dwa najwspanialsze wspomnienia nagrodzimy zestawem książek o Misiu Paddingtonie od Wydawnictwa Znak Emotikon oraz maskotkami samego Misia!

 

 

Konkurs potrwa do dnia 15 grudnia 2021!


Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do 17 grudnia 2021 roku!

 


 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Życzymy Powodzenia!


Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy13@czasdzieci.pl