Warszawa

Podróże małe i duże - czyli piąta przygoda Mazurskich właśnie startuje!

Francja, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, a także Polska – odwiedziliśmy już z Mazurskimi wiele Państw, a w nich same niesamowite regiony.


Gdzie udamy się tym razem?


Właśnie nadchodzi 5 tom przygód tej zwariowanej rodziny!
Tym razem Agnieszka Stelmaszyk zabierze nas w ich rodzinne strony!
Jesteście ciekawi co wydarzy się tym razem?


Tuż przed premierą mamy dla Was znakomity konkurs przygotowany wspólnie z Wydawnictwem Wilga, aby podróże Mazurskich mogły być z Wami zawsze gdy ich potrzebujecie!


Co należy zrobić?

 

  • Spróbujcie wytypować gdzie tym razem Mazurscy udadzą się w podróż, co ich tam może spotkać?
  • Dodatkowo spróbujcie zgadnąć jakie jest ukochane miejsce na ziemi samej autorki „Mazurskich w podróży” – Agnieszki Stelmaszyk

 

P.S. Liczy się wasza kreatywność - niekoniecznie celne strzały ;) 

 

Niespodzianka


Wyniki konkursu przedstawimy w formie spotkania video – podczas, którego połaczymy się z Agnieszką Stalmaszyk! Autorka sama przekaże Wam wspaniałe wieści o wygranej, a także nieco opowie o najnowszej części! Nie możecie tego przegapić!


Nagrody

 

 

  • 2 najlepsze odpowiedzi nagrodzimy pakietem książek o Mazurskich – 5 tomami niesamowitych przygód!
  • Dodatkowo 2 osoby otrzymają najnowszy tom przygód Mazurskich!

 

 

Konkurs potrwa do dnia 2 grudnia 2021!


Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową oraz podczas video spotkania w MIKOŁAJKI - 6 grudnia 2021 roku!

 


 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Życzymy Powodzenia!


Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy13@czasdzieci.pl