Warszawa

Młodzi przyrodnicy, czyli... kto? - konkurs

Nadszedł jeden z najpiękniejszych okresów w roku jeżeli chodzi o obserwację przyrody – jesień. Czyż w tym czasie otaczające Was lasy i parki nie zachwycają podwójnie?


I właśnie zaraz po starcie tej kolorowej pory roku rozpoczynamy wraz z Wydawnictwem Wilga jedyny w swoim rodzaju przyrodniczy konkurs! 

Czy są wśród Was młodzi przyrodnicy? Mamy do Was kilka pytań, dzięki którym do zgarnięcia znakomite nagrody!


Zadanie konkursowe:


Wyruszcie na jesienny spacer odkrywać skarby natury!

 

  • Jeden z takich niesamowitych skarbów sfotografujcie!
  • Napiszcie jak na niego trafiliście i dlaczego właśnie to jego wybraliście aby pokazać nam piękno jesieni.
  • Swoje zgłoszenie wyślijcie na adres podany na dole strony!


Nagrody:


Wyłonimy aż 5 laureatów! 


Każdy z nich otrzyma jedyny w swoim rodzaju bidon młodego przyrodnika oraz najnowszą książkę z serii „Młodzi przyrodnicy” – „Drzewa” od Wydawnictwa Wilga!

 Konkurs potrwa do dnia 8 października 2021!


Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 11 października 2021 roku.

________________________________________

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu.

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Życzymy Powodzenia!


Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy13@czasdzieci.pl