Warszawa

Lapis - miasto pełne tajemnic - konkurs (zakończony)

Lapis jest tajemniczym miastem pełnym nierozwiązanych zagadek. Dlaczego znajduje się w nim latarnia morska skoro nigdy nie było nad morzem? Co wydarzyło się 50 lat temu, że doprowadziło niemal do pełnego zniszczenia miasta i zniknięcia pewnych mieszkańców? No i w końcu kim jest Irenka i jak namiesza w tej historii?

 

Zaintrygowani? 

 

To znakomicie się składa, bo mamy dla Was zjawiskowy KONKURS, w którym do wygrania są książki kryjące wszystkie odpowiedzi na powyższe pytania. 

 

A wszystko to dzięki Wydawnictwu Kropka i ich nowości: "Lapis" autorstwa Emilii Kiereś. 

 

 

Zadanie konkursowe: 

 

Lapis to opowieść niemal z legend, w której znajdziecie, jak na legendę przystało prawdziwego stwora - Poczwarę, dlatego:

 

  1. Wymyślcie własnego stwora, który mógłby znaleźć się w fantastycznej opowieści.
  2. Opiszcie go i koniecznie nadajcie mu nazwę!
  3. Chętnych zachęcamy do przedstawienia go w formie graficznej :)
  4. Swoje zgłoszenie wyślijcie na adres podany na dole strony!

 

Nagrody:

 

Wyłonimy troje laureatów, na których czekają nagrody: 

 

  • 1 miejsce: książka "Lapis" i dwie książki niespodzianki od Wydawnictwa Kropka.
  • 2 miejsce: książka "Lapis" i jedna książka niespodzianka od Wydawnictwa Kropka.
  • 3 miejsce: książka "Lapis". 

 

Konkurs potrwa do dnia 4 czerwca 2021!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 8 czerwca 2021 roku.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy13@czasdzieci.pl