Warszawa

Jak traktować młodego czytelnika poważnie? - konkurs dla rodziców, nauczycieli i bibliotekarzy (zakończony)

Katarzyna Ryrych - autorka, która nie boi się poruszać w swoich powieściach trudnych tematów, bo wierzy że tylko poważne traktowanie młodego czytelnika  i jego problemów sprawi, że książka będzie dla niego interesująca!
 

 

Zapraszamy Was drodzy rodzicie, nauczyciele, pedagodzy i bibliotekarze do udziału w naszym konkursie - tym razem przeznaczonym dla dorosłych, w którym do wygrania najnowsza powieść Katarzyny Ryrych - "Dziura w serze" oraz niespodziankowy zestaw książek od Wydawnictwa Wilga dla Waszych dzieci lub podopiecznych.

 

Zadanie konkursowe:

Odpowiedz na pytania:

  1. Czym charakteryzuje się twórczość pani Katarzyny Ryrych? (min. 3 cechy) Podpowiedzi znajdziecie w podcaście Radio Wilga!
  2. Co z Waszej perspektywy jest najważniejsze w książkach dla dzieci?

 

Nagrody:

  • 3x zestaw pięciu książek (powieści dla wieku 9+ od Wydawnictwa Wilga) w tym "Dziura w serze" Katarzyny Ryrych!

 

Konkurs potrwa do dnia 22 maja 2021!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 26 maja 2021 roku.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i nauczyciel lub bibliotekarzy z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy17@czasdzieci.pl